Şuan Buradasınız: Anasayfa » PopSlow » Radyo Belit
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Müjde Fm Nostalji

Müjde Fm Nostalji

İdil Fm | İdil Fm

İdil Fm | İdil Fm

Radyo Güneş

Radyo Güneş

Gerçek Fm

Gerçek Fm

Radyo Havan

Radyo Havan

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek

Radyo 32

Radyo 32

Rock Fm

Rock Fm

Radyo Belit

Radyo Belit

Radyo Belit

Radyo Belit Pop ve Slow ağırlıklı şarkılar çalan bir radyo kanalıdır.Yayın hayatını Sadece internet üzerinden gerçekleştirmektedir.Gölbaşının sevilen radyo kanalı Radyo Belit Gölbaşı tarafından oldukça sevilmiş ve sayılmış bir radyo kanalıdır.Yayın hayatına yeni başlamasına rağmen adından söz ettirmeyi bilmiştir.

Radyo Belit

Hakkında Bilgiler
Radyo Belit Gölbaşının ilk ve tek yerel Radyo kanalıdır.Dürüst yayıncılık anlayışıyla hızlı adımlarla ilerlemektedir.
1 Mayıs 2012 Tarihinde yayın hayatına başlamakla birlikte, içerisinde bulunduğumuz çağın medya ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde gerekli alt yapı ve sistemlerle güçlendirilmiş, çağın medyası olan internet Radyoculuğu ve Radyo Reklamcılığı konusunda kendi alanında anlaşmalı olduğu firmaların tüm desteğini almış ve teknolojik alt yapısını kullanan online bir platform olmakla
birlikte gölbaşında en iyi müziğin tek adresi olarak karşınıza çıkmakyadır.Radyo Belit Radyo Dinlemenin en doğru adreslerin başında gelmektedir.Radyo Belit Online Dinleyin…Radyo kanalıyla aynı şarkıları çalan bir başka radyo ise Hayatmix dir.

Radyo Belit

İletişim Bilgileri
Radyo Belit Hakkında Elimizde kurumsal bir bilgi mevcut değildir elimize ulaştığı takdirde sayfamız güncellenecektir.Radyo Sitesine ulaşmak için www.Radiobelit.com. adresinden ulaşabilirsiniz.

Radyo Belit

Frekans Bilgileri
Radyo Belit yayın hayatını İnternet üzerinden Online olarak gerçekleştirmektedir.Gölbaşının sevilen bu yerel radyosunda pop ve slow şarkılara doyacaksınız Top5 özelliğiyle sevilen ilk 5 parçayı Radyo Belit Dinleyerek tadacaksınız


Radyo Etiketleri:,,,,,,

“Radyo Belit” için 2 cevap

  1. hazal dedi ki:

    beğenerek dinliyorumm 🙂

  2. damla dedi ki:

    bende dınlıyorum 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir