Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yabancı » Radyo Bilkent
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Rock On Air

Rock On Air

Dua Fm

Dua Fm

Romantik Radyo

Romantik Radyo

Dolunay Fm

Dolunay Fm

Nostalji Türk

Nostalji Türk

Radyo Hayat

Radyo Hayat

Radyo 08

Radyo 08

Ravza Fm

Ravza Fm

Radyo Deva

Radyo Deva

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent Yabancı,Pop,Rap müzik türlerinde yayın yapmaktadır.Radyo kanalı Ankara’dan sevenleriyle buluşmaktadır.Ankara ili ve çevre illerde geniş dinleyici kitlesine ulaşmıştır.Radyo kanalı yayın akışı içerisinde dinleyenlerinin istek şarkılarınada yer vermektedir,ayrıca top20 ve top40 listeleri ile en beğenilen sevilen şarkıları listelemektedir.Radyo kanalını kesintisiz bir şekilde dinlemek için sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Radyo Bilkent

Hakkında Bilgiler
1995 yılında yayın yaşamına başlayan Radyo Bilkent, Bilkent Radyo, Televizyon ve Yayıncılık A.Ş. çatısı altında 96.6 frekansında 2002′den bu yana “İçinizden gelen sesi dinlemeye devam edin” sloganı ile dinleyicilerine kesintisiz sorunsuz müzik ve eğlence sunmaya devam etmektedir.Radyo kanalı bünyesinde barındırdığı geniş arşivi ile geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.
Siz sevgili dinleyicilerimizi en kaliteli ve en güncel şarkılarla buluşturmayı kendine ilke edinmiş 96.6 Radyo Bilkent frenkansı, müzik dünyasındaki gelişme süreçlerini yakından takip ederek, dünyanın en yeni ve en hit müziğini CHR(contemporary hit radio) formatında sizlerle buluşturmaktadır. Dinlemeyi tercih ettiğiniz Radyo Bilkent frekansı tam sizin zevkinize hitap etmektedir. Çünkü bir çok kesime hitap edecek her türde müzik bulunuyor; Rock, R&B, Hip Hop,Caz ve Klasik Müzik.Dinleyenlerine sadece Radyo dinleme dışında keyifli sohbetlerde sunan radyo kanalı gününüze enerji katmak için tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir.Sizlerde bu muhteşem radyo kanalını dinlemek için radyo sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Radyo Bilkent

İletişim Bilgileri
Radyo Bilkent iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.
Bilkent Üniversitesi Merkez Kampüs
Rektörlük Binasi, 6. Kat
06800 Bilkent, ANKARA
Telefon: 0312 290 24 34
Faks: 0312 290 23 03

Radyo Bilkent

Frekans Bilgileri
Radyo Bilkent 96.6 frekansı üzerinden Ankara’dan yayın yapmaktadır. Radyo Bilkent dinlemek için radyo sitemizi ziyaret edebilir kesintisiz müziğin keyfini sürebilirsiniz Ankara’nın başarılı radyosu Radyo Bilkent tüm hızıyla gerek internet üzerinden gerek frekans üzerinden şarkılarını sunmaya devam etmektedir.


Radyo Etiketleri:,,,,

“Radyo Bilkent” için bir cevap

  1. ceyda dedi ki:

    gün içerisinde çalan şarkıların listesini nerden bulabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir