Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Denge
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Optik

Radyo Optik

Radyo Ritm

Radyo Ritm

Alanya Radyo Time

Alanya Radyo Time

Müjde Fm Nostalji

Müjde Fm Nostalji

Kanaltürk Radyo

Kanaltürk Radyo

Radyo Nefes

Radyo Nefes

Radyo Dejavu

Radyo Dejavu

Hayal Fm

Hayal Fm

Radyo Denge

Radyo Denge

Radyo Denge

Radyo Denge Dini içerikli yayın yapan bir radyo kanalıdır.Radyo Denge Ankara ilinden yayın yapmaktadır.Ankaralıların severek dinlediği bu radyo kanalında istediğiniz tüm ilahi şarkıları bulabilirsiniz.Geniş arşiviyle birlikte dinleyici sayısını kısa süre içinde arttıran bu radyo kanalında en popüler ve daha önce hiçbiryerde dinlemediğiniz İlahileri Radyo Denge farkıyla dinleyeceksiniz.

Radyo Denge

Hakkında Bilgiler
Radyo Denge İlahi şarkılar çalan Dini Tasavufi sohbetlerin yapıldığı bir radyo kanalıdır.Radyo Kanalı Dinleyenlerine Ankara ili üzerinden Seslenmektedir.Ankaralıların çok sevdiği bu radyo kanalı daha kaliteli yayın için tüm hızıyla çalışmalarına devam etmektedir.Radyo Denge yayın akışı içerisinde dinleyenlerininde istek şarkılarını yayınlamaktadır.Sizlerde bu güzel Radyo kanalına misafir olmak için Radyo sitemizi takip etmeniz yeterlidir.Radyo Dinlemenin en huzur verici frekansı bu radyo kanalından geçmektedir.Radyo Denge Dinleyicilerine daha kaliteli ve kesintisiz yayın verebilmek için Teknolojinin verdiği tüm imkanları sonuna kadar kullanmaktadır.Dinleyicisini herşeyin üstünde tutan radyo kanalı günümüze kadar yayıncılık ilkesinden ödün vermeden gelmiştir.

Radyo Denge

İletişim Bilgileri
Radyo İletişim Bilgileri Tüm detayıyla aşağıda verilmiştir.Radyo Kanalına ulaşmak için aşağıdaki bilgileri kullanmanız yeterlidir.
Adres: Strazburg Cad. 18/1 Sıhhiye / ANKARA
Tel: (0.312) 232 35 35
Faks: (0.312) 232 65 25
Gsm: (0.538) 514 02 41 (Yalnız Sms İçin)
E-Posta: iletisim@dengeradyo.com
Gmail: dengeradyodenge@gmail.com
Msn Messenger: dengeradyo@hotmail.com.tr

Radyo Denge

Frekans Bilgileri
Radyo Denge 91.2 Frekansından Ankara’dan yayın yapmaktadır.Radyo Denge Dinlemek için Frekans bilgilerini takip edebilir veya internet üzerinden bizi takip ederek radyo kanalını online olarak dinleyebilirsiniz Radyo Denge Huzur veren tek radyo kanalı


Radyo Etiketleri:,,,,,

“Radyo Denge” için 11 cevap

 1. BETUL KOSOVALI dedi ki:

  HAYIRLI CUMALAR HENUZ YORUM YOK DIYE UZULMEYIN BIZ GURBETCILER INTERNET UZERINDEN TUM DINI RADYOLARI DINLIYORUZ
  ALLAHA EMANET OLUN

 2. zehra eren dedi ki:

  radyoyu çok beğenerek dinliyorum allah razı olsun
  h dilek öztürk teşekkür ediyorum
  selamlar

 3. sümeyye budak dedi ki:

  çok güzel bir radyosunuz. aeo

 4. Yasemın dedi ki:

  ßen ßu radyoyu beğenerek dınlıorum Ynı Katıldım ama cok guzel ve cok beqendım Radyoda Emeği Gecen Herkese Tesekkur ederiz 😉 😉 😉

 5. yalçın mersin dedi ki:

  Şehid Hattab'ın Oğluna Yazdığı Mektup
  Çeçenistan'daki Rus işgaline karşı verilen mücadelede şehit düşen komutan Hattab'ın oğluna yazdığı mektup

  12 Aralık 2011 Pazartesi – 12:38
  Fırat Ergene / Dubai

  Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

  Salih, kutsal bir mücadele olan Çeçenistan'dan, benim sana olan tavsiyem budur. İslam tarihi sayfalarında sadece Allah yolunda verdikleri sözleri tutanlar şerefle kayıd edilmiştir. Onlar ise sözlerinde durarak söyledikleri gibi, savaşın olduğu yere gidenlerdir.

  İnan bana oğlum, para inananları inaçlarından alıkoydu. İnananlar batılaştılar ve onların maaşlara tapıyorlar. Ancak, Allah'ın verdiği daha hayırlıdır.

  Ve bu yanlış davranıştan dolayı insanlar sanki hayvanlaşmışlar. Yani, onlar sabah kahvaltıya kalkarlar, sonra işe giderler, sonra öğlen yemeğe giderler, sonra eve giderler ve sonunda yatarlar. Ve onların hayatlarında başka bir amaç ve hedef yoktur.

  İnan bana Salih, onların amacı kendilerini zenginleştirmek ve о yolda ilerlerken problemlerden kendilerini sigorta etmek. Ancak, problemler hiçbir zaman bitmez. Evde, karısıyla, çocuklarıyla, ev problemi ve benzeri problemleri birini çözerler, arkadan diğeri başlar. Ve böylece onları çözerlerken hayatları sona erer, problemleri kalır.

 6. yalçın mersin dedi ki:

  Benim için en büyük hediye, Elhamdulillah, senin bu cihat topraklarında dünyaya gelmendir. Senin anne tarafı akrabalar birileri şehit edildi, birileri benimle hala savaşmaktalar, birileri Ruslara esir düştüler. Onlar ilk Dağistan'da şeriatı ilan edenlerdendirler. Ben hatırlıyorum, о zamanlarda onların bulundukları köyler, Ruslar tarafından çembere altına alınmıştı ve biz onlara yardıma koştuk ve beraberce orada kafirleri dize getirdik.

  Çeçenistan'da о zaman senin annen hala seni karnında taşıyordu. Ve uçaklar bizim toprağımızı her yerde bombalıyordu ve yakıyordu. Ve onun için, Allah'a şükür et ki sen karnındayken cihadın seslerini duymaya başladın. Senin annen ise bir yerde öbür yere koşardı. Canım benim, lüks bir hayatı hiç düşünme çünkü seni her yerde küfür ümmeti takip edecektir ve sana rahat vermeyeceklerdir. Sen ise babanın yoluna devam et ve şerefli bir yol seç. Çoğu senin babanın arkadaşları da bunu seçtiler ve şehit oldular veya esir düştüler. Sen ise onlar'dan daha iyi değilsin. Hayatında ciddi bir karar al ye Allah'a inanarak ve zafere inanarak devam et. Boş konuşmalara kulak verme, çok soru da sorma. İlim ara ve onu uygula ve Allah'ın kitabını öğren. Küçükken bunları yap sonra Allah'ın yolunda cihad'a hazırlığını yap.

 7. yalçın mersin dedi ki:

  Oğlum benim! Bilmem, cihadda beraber olur muyuz. Belki sen tek başına olursun, ben ise mezarda. Ama bu bir komutanın askere olan bir tavsiyesidir, benim için bir rahmet ol, bana dua et ve Salih bir evlat ol ki, ölenler ancak salih evladın duasını alırlar. Peygamberimiz de böyle söylemiştir.

  İsterim ki, Allah'ım koru onu! Bu ümmete faydalı ve bu dini korumaya güç ve cesaretini ver ona! Ve senin sonsuz rahmetinden rahmet eyle ona! Allah'ım düşmanlarından koru onu! Ve fakir babasına ve annesine şefaatçi kıl onu! Allah, inanmayanlara karşı senin şerefini ve gücünü yükseltsin!

  Allahu Ekber

  Senin baban, Hattab

 8. NEBAHAT YALIM dedi ki:

  ALLAH ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. PROGRAMLARINIZI ÇOK BEĞENİYORUM. ALLAH KUVVETİNİZİ ARTIRSIN, DUALARIM SİZİNLE ALLAHA EMANET OLUNUZ.

 9. ayşe dedi ki:

  şu müzik olmasa daha güzel olacak allahın ayetleriyle olmuyor

 10. RAMAZAN dedi ki:

  selamın aleyküm size sorum olacak kuranda cin in insanları çarpması diye bir şey varmı lütfen cevaplayalım kardeşler merak ediyorum

 11. nuran karaca dedi ki:

  hatice dilek öztürk görmek dinlemek hayalim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir