Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Deva
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Afşin Fm

Afşin Fm

Radyo Fırat

Radyo Fırat

Kral Fm

Kral Fm

Radyo Halikarnas

Radyo Halikarnas

Radyo Sun

Radyo Sun

Raks Fm

Raks Fm

Radyo Feno | Radyo Fenomen

Radyo Feno | Radyo Fenomen

Akmega Radyo

Akmega Radyo

Çorum Fm | Çorum Fm

Çorum Fm | Çorum Fm

Radyo Deva

Radyo Deva

Radyo Deva Hakkında Bilgiler

Aşk şarkıları çalan Radyo Deva, yayın hayatına 10.10.2012 tarihinde adım atmış ve günümüze dek başarılı bir şekilde gelmiş bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışının tamamını slow şarkılar ile süslemektedir.

Radyo kanalı yayınlarını ise; shoutcast radyo sistemi üzerinden, HostingRadyo panelliyle yapmaktadır.Yayıncıları ise yayın yaparken SAM Broadcast veya Virtual Dj yazılımı kullanmaktadır. Ve radyo dinleyenlerine CD kalitesinde bir yayın sunmaktadır. Gördüğünüz üzere teknolojinin son imkanları çerçevesinde hazırlanan programlar yayın akışında dinleyenleri ile buluşmaktadır.

Ayrıca radyo top10 listesi ile en sevilen ve en çok dinlenilen 10 şarkıyı listeleyerek dinleyenlerinin hizmetine sunmaktadır. Sizlerde Radyo Deva dinleyerek bu şarkıların doyumsuz keyfine ortak olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken radyo sitemiz radyodinlet.net‘i ziyaret etmek…

Radyo Deva Frekans Bilgileri

Fm bandı üzerinden yayın yaşamı bulunmayan radyo kanalı, yayın akışını sadece internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Dünya’nın dörtbir köşesinden radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Radyo Deva İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal bir iletişim bilgisi yoktur. Radyonun resmi internet sayfası üzerinden radyoya ulaşabilirsiniz.
En beğenilen slow şarkıları kesintisiz dinleyebileceğiniz radyo kanalı Radyo Deva.


Radyo Etiketleri:,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir