Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo Emek
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Çağtaş

Radyo Çağtaş

Radyo Faruki

Radyo Faruki

Radyo Cosmos

Radyo Cosmos

Efsane Radyo

Efsane Radyo

Radyo Erguvan

Radyo Erguvan

Gül Fm Bursa

Gül Fm Bursa

Radyo Active

Radyo Active

Radyo Renk

Radyo Renk

Radyo Yadeller

Radyo Yadeller

Radyo Mevlana

Radyo Mevlana

Radyo Emek

Radyo Emek

Radyo Emek Hakkında Bilgiler

Radyo Emek, Mardin ili ve çevresinde kurulmuş bir radyo istasyonudur. O yörelerde büyük rağbet görmekle birlikte sınırları tüm Türkiye’ye ulaşmıştır. Kanal karasal yayınını 101.0 frekansıyla yapmakla beraber internet üzerinden de online olarak dinlenebilmektedir. Radyo kanalı internet radyoculuğunda adını sıkça duyurmaya başladı. Özellikle son zamanlarda öne çıkan internet radyoculuğunda kanalın yapmış olduğu yayınların bunda payı büyük. Programcı kadrosu, yayın akışı bu kanalı radyoculukta ön sıralara taşıyacak gibi görünüyor.

Radyo Emek, genellikle yöresel, slow, arabesk parçaları dinlemeniz mümkündür. Ancak kanal Kürtçe şarkılara da yer vererek bu alanda öne çıkmaktadır. Günümüzde o yörelerde yaşayan halkın büyük çoğunlunu Kürtçe şarkı dinlemekte zorlanmakta radyolarda bulamamaktan şikayet etmektedirler. Bu hususta bu radyo kanalımız ilklere imza atarak dinleyicilerini kırmamış ve bu parçalara da yayınlarında yer vermiştir. Bununla diğer radyo kanallarına da öncülük etmiştir. Türk radyoculuğunun daha çok pop kültürünün etkisinde kalması bu kanalda çalan müzik türlerinden hayli uzakta olsa da kanalın kendine özgü tarzı ve yenilikçi davranışları sayesinde birçok kesim tarafından iyi tepkilerle karşılaşmıştır.

Zaten dinleyici kitlesini koruyan ve her geçen gün daha da arttıran kanal bu sayede kendini üst sıralara taşımaktadır. Kanal kendini sürekli geliştirmekle kalmayıp, dinleyicisinin her arzusunu da yerine getirmeye özen göstermektedir. Dinleyicisini her zaman en ön planda tutmuş, yayınlarında dinleyicisiyle iç içe bir görüntü sergilemiştir. Radyo kanalı 24 saat kesintisiz yayınıyla dinleyicisine her an ulaşabilmekte. Kanalda her sabah gündemli ilgili her şeyi bulabilmeniz mümkün.Yetenekli sunucuları ve en gözde programlarıyla radyo severlerin karşısına çıkmakta.

Radyo Emek’te aradığınız her şeyi bulmak, arabeskin sesini, yöresel tatları duymak, Kürtçe radyo dinleyenlerin sesi olan kanalı dinlemek için karasal yayından 101.0 ya da internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Şimdiden tüm dinleyicilere keyifli dinlemeler.

Radyo Emek Frekans Bilgileri

101.0 Mardin üzerinden radyoyu dinleyebilirsiniz.

Radyo Emek İletişim Bilgileri

Adres: Urfa Caddesi Mobil İşHanı Kat:4 No:24
Kızıltepe/Mardin
Cep: 0 543 454 38 31
Telefon: +9 0482 313 04 05
Msn: emekradyo_mardin47@hotmail.com


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir