Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Radyo Erisya
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Feza

Radyo Feza

Max Fm

Max Fm

Radyo Call Center

Radyo Call Center

Grt Fm

Grt Fm

Shaber Radyo

Shaber Radyo

Sivas Fm

Sivas Fm

Radyo Poyraz

Radyo Poyraz

Genç Radyo

Genç Radyo

Armoni Fm

Armoni Fm

Rock On Air

Rock On Air

Radyo Erisya

Radyo Erisya

Radyo Erisya Hakkında Bilgiler

Radyo Erisya, 14 Şubat 2013 tarihinden Tuneln işbirliği ile ilk yayın yaşamına adımını atmıştır. Teknolojiyi yakından takip eden radyo kanalı tüm yenilikleri radyo kanalına taşımaktadır. Yayın akışında türkçe pop ve yabancı pop şarkılar çalınmaktadır. O döneme ait en güncel şarkılar ve geçmiş yıllara damgasını vurmuş şarkıları bu radyo kanalında dinleyebilirsiniz.

Dinleyecilerinin canlı yayına katılarak, istek şarkı ve fikirlerini beyan etme konusunda hassas olan yayın politikasını tamamen dinleyici odaklı hazırlayan bir radyo kanalıdır. Radyo Erisya aramıza yeni katılmasına rağmen kısa sürede geniş bir kitleyiciye ulaşmıştır. Bu başarıyı radyo kanalına kazandıran şüphesiz dinleyicisi ile olan bağı ve teknolojiyi yakından takip eden bir ekibe sahip olmasıdır. Radyo kanalı ise sitemiz radyodinlet.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Erisya Frekans Bilgileri

RadyoFm bandı üzerinden yayın yapmamaktadır. Yayın yaşamını sadece internet üzerinden sürdüren radyo kanalını, sitemiz üzerinden veya radyo kanalının resmi internet sayfası üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Erisya İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ulaşmak; öneri, şikayet ve fikirlerinizi beyan etmek için radyo resmi internet sayfasını ziyaret ediniz.
Türkiye’nin online radyoculuk alanından kısa sürede geniş kitleye ulaşan başarılı radyosu Radyo Erisya, biz dinleyenlerine canlı radyo keyfi sürdürmeye devam etmektedir.


Radyo Etiketleri:,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir