Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Gençlik
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Number One Fm

Number One Fm

Radyo Habibullah

Radyo Habibullah

Zurna Fm

Zurna Fm

Metro Fm

Metro Fm

Radyo Trafik

Radyo Trafik

Radyo Samini

Radyo Samini

Radyo Renk

Radyo Renk

Soğuksu Fm

Soğuksu Fm

Uludağ Fm

Uludağ Fm

Radyo Gençlik

Radyo Gençlik

Radyo Gençlik

Hakkında Bilgiler
Radyo Gençlik, Konya ili üzerinden dini tematik yayın yapan bir radyo kanalıdır. 99.0 frekansı üzerinden dinleyenlerine aralıksız hizmet vermektedir. Radyo, dinleyenlerine ilahi şarkılar, dini tasavvufi sohbetler ve biz dinleyicileri aydınlatan bilgiler sunmaktadır. Radyo Gençlik yayın yaşamına adım attığı tarihten buyana, yayın çizgisini bozmadan istikrarlı bir şekilde günümüze kadar gelebilmiş bir radyo kanalıdır. Dini radyolar kategorisinde önemli bir yere sahiptir. İlahi şarkı dinlemeden gününü geçiremeyen tüm radyo dinleyicilerine önerebileceğimiz başarılı bir radyo kanalıdır. Radyo Gençlik tüm hızı ile, ekipmanını ve çalışanları ile birlikte biz dinleyicilerine hizmet vermektedir. Radyo kanalını sitemiz üzerinden online olarak kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Gençlik

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden istek, şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz.
ŞEMS-İ TEBRİZİ MH. HATTAT MAHMUT SK. NO.3
ŞEMS İŞ MERKEZİ KAT. 5 KARATAY / KONYA
bilgi@radyogenclik.com
TELEFON: 0332 350 78 01
0332 350 78 02
FAX : 0332 350 78 03

Radyo Gençlik

Frekans Bilgileri
Radyo Gençlik 99.0 frekansı üzerinden canlı olarak Konya ili ve çevrelerinden dinlenebilir. Şayet Konya ilinden uzak ve 99.0 frekansından verim alamayan radyo dinleyicileri, internet üzerinden bulundukları yerden Radyo kanalını dinleyebilirler. İlahi şarkı sevenlerin, az reklamsız sorunsuz ve kesintisiz ilahi dinleyebileceği ender radyo kanalların başında gelen Radyo Gençlik hizmet vermeye devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir