Şuan Buradasınız: Anasayfa » Haber - Spor » Radyo Haber
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Dilan Fm

Dilan Fm

AÇS Radyo

AÇS Radyo

1001 Fm

1001 Fm

Bolu Fm

Bolu Fm

Radyo Gündem

Radyo Gündem

Oda Fm

Oda Fm

Radyo 20

Radyo 20

Mavi Fm

Mavi Fm

Radyo Haber

Radyo Haber

Radyo Haber

Hakkında Bilgiler
Radyo Haber, 1994 yılında Çerkezköy’de Ali Çolakoğlu tarafından Çolakoğlu Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş. ünvanıyla kurulu, Dost FM logosuyla uzun yıllar yayın yaşamını sürdüren firma, 14 Şubat 2008 yılında, Şaban Kardeş tarafından tüm haklarıyla satın alınarak firmanın tüzel kişili Haber Radyo Televizyon A.Ş. olarak değiştirilip Radyo Haber logosu ile yayın yaşamını sürdürmektedir. Çerkezköy ve bölgesinde 106.9 ferekansından yayın yapmakta olan Radyo Kanalı, Çerkezköy haberleri başta olmak üzere, son dakika haberlerinide vererek gümdemde tüm olup bitenleri bize yansıtmaktadır.
Radyo Haber‘in yayın akışında, Türkünün ve Türk Halk Müziği’nin ağırlıklı olarak yayınlandığı radyoda pop ve slow şarkılarda önemli bir yer kaplamaktadır. “Sizin sesiniz, sizin seçimiz” sloganıyla yola çıkan Radyo kanalı her zaman ülkesinin, bölgesinin ve insan merkezli yayın politikasını ilke edinmiştir.

İletişim sektöründe, dünyadaki gelişmeler ve ülkemizdeki değişimlerin bölgede her zaman öncüsü olan Radyo kanalı, Radyo Haber gerek gördüğünde, her noktada canlı yayın yapabilme özelliği ile birlikte radyonun ve radyoculuğun insan yaşamındaki rolünü ve gerekliliğini her zaman göz önünde bulundurmaktadır.
Sizlerde gümdemden haberdar olmak istiyorsanız radyo sitemizi ziyaret ediniz.

Radyo Haber

İletişim Bilgileri
Adres:Gazi Osman Paşa Mah. Barbaros Cad. Kamburoğlu Sk. No:16
Çerkezköy / Tekirdağ
Radyo Haber Tel:0282 725 20 25
Olay İhbar Tel:0282 726 17 66
Fax:0282 725 26 44
Elektronik Postalar: info@radyohaber.com.tr
Reklam: reklam@radyohaber.com.tr
Radyo kanalına ait iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yukarıda verilmiştir. Yukarıdaki iletişim bilgileri göz önüne alınarak, radyo kanalı ile irtibata geçebilirsiniz.

Radyo Haber

Frekans Bilgileri
106.9 Frekansı üzerinden, canlı olarak yayın yapan radyo kanalı sitemiz üzerinden dinlenebilir. 106.9 Frekansından verim alamayan Radyo Haber dinleyicileri, internet bağlantısının olduğu her noktadan radyo kanalını online olarak kesintisiz bir şekilde dinleyebilirler. Radyo haberciliğinin vazgeçilmez sesi Radyo Haber tüm ekip ve ekipmanı ile bizlere hizmet vermeye devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir