Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Hiraş
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Arifan Radyo

Arifan Radyo

Ereğli Fm

Ereğli Fm

Radyo Faruki

Radyo Faruki

Power Türk Rock

Power Türk Rock

First Fm

First Fm

Capital Radio

Capital Radio

Uludağ Fm

Uludağ Fm

Number One Türk

Number One Türk

Jelli Türkçe Pop

Jelli Türkçe Pop

Radyo Hiraş

Radyo Hiraş

Radyo Hiraş

Hakkında Bilgiler
Radyo Hiraş, Manisa ili üzerinden türkçe slow ve pop şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı 1995 yılında bizlere Merhaba demiştir ve o günden buyanada başarılı ve istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Radyo Hiraş Türkiye ili sınırları içerisinden bölgesel ve yerel yayın yapan radyo kanalları arasında, donanım olarak en iyi radyo olarak yayın yaşamına başlamıştır. Radyo kanalı 1990’lı yıllar bitmeden bilgisay ile yönetilebilen bir radyo kanalı haline gelmişti bile… Ayrıca Radyo Hiraş‘ın 1990’lı yılların bitmesine yakın zamanlarda, icat edip uyguladığı reklam paketleri bugün bu reklam paketlerini satın alan şirketlerin Manisa bölgesinde en çok kazanan şirketler olarak anılmasına vesile olmuştur. Radyo Hiraş bununla birlikte ilerleyen zaman ve beraberinde gelişen teknoloji ile doğru orantıda hareket edip teknolojinin, vermiş olduğu tüm imkanları elverdiğince kullanmaya çalışmıştır. Tüm bu çabası biz Radyo Hiraş dinleyicilerinin daha kaliteli radyo dinlemesini sağlamak maksatlıdır. Sizlerde bu başarılı radyo kanalı günbegün takip etmek ve slow şarkıların muazzam tadına eşlik etmek için, tek yapmanız gereken radyo sitemizi ziyaret etmektir.

Radyo Hiraş

İletişim Bilgileri
» Adres Bilgileri : Utku Mah. Dr. Sadik Ahmet Cad. No:112/2 / MANİSA – Türkiye
» Telefon : +90 (236) 2 340 340
» Faks : +90 (236) 239 22 22
» E-Posta : info@radyohiras.com
Radyo kanalı resmi internet sayfası: http://www.radyohiras.com
Yukarıda radyo kanalı ile ilgili iletişim bilgileri verilmiştir. Yukarıdaki bilgiler takiben radyo kanalına ulaşabilir görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Radyo Hiraş

Frekans Bilgileri
90.8 Frekansı üzerinden Manisa ve çevresinden radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. Manisa ilinden uzakta olan Radyo Hiraş dinleyicileri ise, internet üzerinden herbiralandan radyo kanalını online olarak dinleyebilirler. Manisa gibi şirin bir ilin tek ve vazgeçilmez radyo kanalı Radyo Hiraş tüm çalışanları ile bizlere hizmet vermeye devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir