Şuan Buradasınız: Anasayfa » YabancıYöresel & Halk Müziği » Radyo Kassel
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Lojik

Radyo Lojik

Engin Fm

Engin Fm

Slow Türk

Slow Türk

Kalp Fm

Kalp Fm

Radyo Gündem

Radyo Gündem

Serhad Fm

Serhad Fm

Mood Fm Arabesk

Mood Fm Arabesk

Radyo Kassel

Radyo Kassel

Radyo Kassel

Radyo Kassel, Almanya üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı Kültür, Sanat, Kadın ve Spor’dan Kassel´de yaşayan göçmenleri haberdar etmek hedefiyle 1997 yılından yayın yaşamına ilk adımını atmıştır. Bilinçli ve istikrarlı bir şekilde hareket eden radyo kanalı dinleyenlerine keyif dolu dakikalar sunmaktadır.

Radyo yayın akışında yabancı pop klasik ve yer yer Türkçe pop şarkılar çalmaktadır. Radyoların popülaritesinin azaldığı dönemlerde, bu popülariteyi tekrardan canlandırmak ve radyo dinleme alışkanlığını yeniden dinlenlere kazandırmak için büyük çaba sarfetmiştir. Herkesin bu konuda elini taşın altına koymasından yana olan ve radyo yaşamına yeni bir renk kazandıran Radyo Kassel aynı fikirler ile yayın yaşamına devam etmektedir. Sizlerde bu radyo kanalını dinlemek ve dinlettirmek için bizleri takip etmeniz yeterlidir.

Radyo Kassel Frekans Bilgileri

Dinleyenlerine 105.8 frekansı üzerinden yayın yapan radyo, internet üzerinden online olarakda dinlenebilmektedir. Frekans adresi üzerinden radyo kanalını dinleyemeyenler internet bağlantısı ile diledikleri heryerden radyo kanalını dinleyebilirler.

Radyo Kassel İletişim Bilgileri

Telefon 0561-578065 Kassel
Redaksiyon: 0176 966 82 352 Talat Kaya
E-Mail: posta@radyokassel.de
Radyo ile ilgili iletişim bilgileri yukarıda verilmiştir.
Yabancı müzik tutkunlarının usanmadan dinleyebileceği radyo kanalı Radyo Kassel tüm hızıyla dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir