Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Radyo Kral 44
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Sevimli

Radyo Sevimli

Kral Pop

Kral Pop

Alanya Radyo Time

Alanya Radyo Time

Radyo Akigo

Radyo Akigo

Radyo Su

Radyo Su

Radyo Simav

Radyo Simav

Gökay Fm

Gökay Fm

Radyo Mydonose

Radyo Mydonose

Çilek Fm

Çilek Fm

radyo kral 44

radyo kral 44

Radyo Kral 44 Hakkında Bilgiler

Radyo Kral 44 yerel bir radyodur ve Malatya’ya yayın yapmaktadır. 93,1 frekansında yayın yapan Malatya yerel radyosu Radyo Kral 44’ün birçok dinleyicisi vardır. Bu kadar fazla dinleyiciye sahip olan radyo elbette Malatya’da oldukça tanınmakta ve beğenilmektedir. Malatya’nın en çok dinlenen radyo kanalı olmasının yanında çevre il ve ilçelerden de dinleniyor olması yerel radyoculuğun en ileri seviyesini yaşadıklarının en önemli kanıtı oluşturmaktadır.

Genellikle arabesk fantezi müzikler yapan Radyo Kral 44’ün her yaştan dinleyicisi vardır. Her geçen gün yayın türlerine yenisini ekleyen ve bu sayede daha da çok tutulur hale gelen radyoda çalışanlar görev dağılımı ile bazen istek parçaların istendiği programlar yapmaktadır. Bazen sadece çeşitli parçaların sıralandığı bu radyo canı sıkılan, keyifli bir şekilde müzik dinlemek isteyen, bazen hüzünlenen, bazen kederlenen insanların dinlemeyi tercih ettiği bir radyodur. Yerel bir radyo olduğu için bölgeden haberleri de sunan ayrıca bölgeden reklamların da yer aldığı Radyo Kral 44’ü dinlerken Malatya’da olduğunuzu duyumsarsınız. Bu bölgeye ait kültürü tatma imkânı elde edersiniz. Kanal yöreye adeta bir ayna tutmaktadır. Kanalı dinleyerek Malatya hakkında bilmediğin tüm her şeyi öğreneceksiniz. Bu nedenle Radyo Kral 44’ü dinlerken de evde, ofiste, iş yerinizde veya gece uyurken tek başınıza ne zaman dinlerseniz dinleyin hüzünlü olsun sevinçli olsun tüm şarkıları ile sizi ayrı bir dünyaya götürdüğünü göreceksiniz. Yerel bir atmosferin tadını yakalayacaksınız.

Malatya’ya ilk kez giden bir kişi iseniz yapmanız gereken şey sokakları gezerken, kafelere oturduğunuzda, alışveriş yaptığınızda ya da trafik esnasında Radyo Kral 44’ü dinlemek olsun. Böylelikle Malatya’nın kültürünü, şehirde olan gelişmeleri, radyo kullanıcıları ile halkın nasıl iletişim kurduklarını kısacası bir kültürü öğrenmiş olacaksınız. Radyo Kral 44 de kendi bölgesinde oldukça etkili ve popüler olan, yerel değerleri yansıtan bir radyodur.

Üstelik arabesk ve fantezi müziği seviyorsanız muhakkak bu radyoyu dinlemelisiniz. Güncel olan tüm arabesk şarkıları ve fantezi müzikleri bu radyo aracılığı ile dinlemeniz mümkün olacaktır. Radyo dinlemenin keyfini Radyo Kral 44’te yaşayın, ruhunuzu bu radyoyla dinlendirin. Kendinize ufak bir iyilik yapın kanalın sesini açıp arkanıza yaslanın. Ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer frekansımız ise Radyo 2000’i de dinlemenizi şiddetle öneriyoruz.

Radyo Kral 44 Frekans Bilgileri

Malatya üzerinden 93.1 frekansını takip ederek kanalı sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radyo Kral 44 İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir