Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Likya
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Shaber Radyo

Shaber Radyo

Radyo Fresh Fm

Radyo Fresh Fm

Tiryaki Fm

Tiryaki Fm

Radyo Simav

Radyo Simav

Jelli Dance

Jelli Dance

Radyo Kantin

Radyo Kantin

Radyo Likya

Radyo Likya

Radyo Likya Hakkında Bilgiler

Radyo Likya, 8 Kasım 1994’te Fethiye yöresi ve çevresinde yayın hayatına başlamıştır. Özer Medya Grubuna bağlı olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Kanal karasal yayın üzerinden 91. 1 frekansıyla dinlenebilmektedir. Ayrıca internet üzerinden de 24 saat kesintisiz olarak dinleyicilerine hizmet vermektedir. Fethiye ve çevresinde daha çok dinlense de sınırları internet üzerinden tüm Türkiye’ye ulaşmayı başarmıştır. Kanalı bölge radyolardan ayıran özellik izlediği politikaları olmuştur.

Dinleyicisi üzerine yoğunlaşan kanal özgünlüğünden ödün vermemiştir. Bu sayede dinleyicisiyle iç içe bir görüntü çizmiş ve başarının kapılarını aralamıştır. Ayrıca kuruluşunun 1990’lara dayanması onların ne kadar köklü bir radyoculuk kariyerinin de olduğunun göstergesidir. O zamanlardan günümüze kadar adından çokça söz ettiren kanal; sürekli kendini geliştirerek şimdilerde de radyoculukta üst sıralarda yer almaktadır.

Radyo Likya’da bölge radyo olma özelliğinden yola çıkarak yöresel tarzda müzikler dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra slow tarzda müzikler ve çok sayıda türkü sizlerin kulaklarında olacaktır. Müziğin dışında güncel haberler, sanat, ekonomi, magazin, edebiyat ve politika gibi geniş kapsamlı alanlarda da kendini göstermektedir. Zaten kanal genel bir bakışla sohbet havası içinde geçen, eğlence ve müziğin birlikte rol aldığı bir kanal konumundadır. Bu etkenlere bağlı olarak da dinleyicisinden hep tam not almayı başarmıştır. Genel anlamda hep iyi eleştiriler alan kanal, 90’lı yıllardan beri radyo sektöründe bulunmasının tecrübesi ve vermiş olduğu özgüven sayesinde radyoculukta başarılı işlere imza atmışlardır. Tecrübeli yayıncı kadrosu ve kendini tekrar etmeyen programlarıyla dinleyicilerine her daim keyif vermektedir.

Zaten programcıların tecrübesi radyo severlerin isteklerini karşılayacak güçte ve onlarda bunun bilincine vararak kanalı en iyi yerlere ulaştırmaya çabalıyorlar. Günümüz radyoculuğunda dinleyicinin isteklerine cevap verebilmenin en önemli şey olduğunu göz önünde bulundurursak; gönül rahatlığıyla bu güzide radyo kanalının bunları karşılayacak potansiyele sahip olduğunu görürüz.

Radyo Likya’yı dinlemek isteyen radyo severlerin karasal yayınla 91.1 frekansıyla Fethiye çevresinden, internet adresimiz sayesinde de tüm Türkiye’den dinleyebilirsiniz. Slow tarzda yayın yapan diğer radyo kanalımız “Slow Türk“‘üde buradan dinleyebilirsiniz. Şimdiden tüm dinleyenlere keyifli dinlemeler dileriz.

Radyo Likya Frekans Bilgileri

91.1 Fethiye üzerinden Radyo Likya’yı dinleyebilirsiniz.

Radyo Likya İletişim Bilgileri

Radyoya ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir