Şuan Buradasınız: Anasayfa » SlowYöresel & Halk Müziği » Radyo Liva
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Semerkand Radyo

Semerkand Radyo

First Fm

First Fm

Radyo Şah

Radyo Şah

Radyo En

Radyo En

Radyo Besk

Radyo Besk

Radyo Orhan Ölmez

Radyo Orhan Ölmez

Lüleburgaz Fm

Lüleburgaz Fm

Radyo Liva

Radyo Liva

Radyo Liva Hakkında Bilgiler

Radyo Liva, Radyo Liva 101.1 frekansından yayın yapan Şanlıurfa radyolarından biridir. Bu yerel radyo 2005 yılının son aylarında kurulmuştur. 2006 yılını başından beri yayın yapan bu radyo pek çok kişi tarafından takip edilmektedir. 8 yılın getirdiği tecrübeyle kemikleşmiş bir dinleyici hiti yakalamış durumda olan Liva yaptığı işin ciddiyetinde olan frekanslardan bir tanesidir. Sadece Şanlıurfa’da değil Türkiye’nin pek çok bölgesinde takip edilen bir radyo olması bu radyoyu daha da beğenilen bir radyo haline getirmiştir. Bu sebepledir ki bulunduğu kategoride en çok dinlelen yerel radyolardan bir tanesi olmuştur.

Aynı zamanda tecrübeli programcılarının yapmış olduğu kaliteli söyleşi ve sohbet tadında muhabbetler dinleyenleri bir hayli mutlu etmektedir. Sizler de bu radyoyu dinlemeye başladığınızda kendinizden bir parça bulacaksınız. Böylece kendinize ufak bir iyilik yapmış olup günün stres ve yorgunluğundan arınacaksınız. Güncel bir arşive sahip olan kanal en hit şarkıları sizlerle buluşturuyor.
Radyo Liva karışık yayın formatında yayın yapan radyolardan biridir. RTÜK’den ödül alan bu radyo kanalı aynı zamanda şehrin Türkiye’deki tüm insanlara tanıtımını sağlaması açısından da faydalı olan bir yerel radyo istasyonudur. Radyo dinlemek birçok farklı işlevi yerine getirmektedir. Bunlardan en önemlilerinden biri elbette dinlenmek ve eğlenmektir. Bir radyo istasyonu sayesinde pek çok farklı yerlerde şarkılar dinleyebilir, kendinizi dinlemek için bir radyo istasyonundan faydalanabilirsiniz.

Bunun yanında radyo istasyonları bazı kültürel değerleri de insanların birbirlerine aktarmasına yardımcı olmaktadır. Şanlıurfa’da yayın yapan yerel bir radyonun tüm ülkeler tarafından erişiminin mümkün olması bu istasyonu gerçekten önemli kılmaktadır. Çünkü yayınlanan haber olsun müzik olsun tüm kültürel unsurlar başka yerlerden de takip edilebilme imkanı bulacak, o yörenin kültürü başka yörelere de rahatlıkla aktarılabilecektir. Radyo Liva da

Şanlıurfa kültürünün diğer bölgelerde de hissedilebilmesi için oldukça uygun bir atmosfer sunmaktadır. Yöreyi ziyaret eden birçok kişi Radyo Liva sayesinde yörede konuşulan konular, yörenin ünlü mekanları, çeşitli ticari ilişkiler hakkında bilgi edinebilmektedir. Bunun yanında dinlediği birbirinden farklı şarkılarla eğlenmek mümkün olabilmektedir. Radyo Liva’nın yaklaşık 7-8 yıllık bir geçmişinin olması bu radyonun daha da profesyonelleşmesini sağlamıştır. Aynı zamanda pek çok farklı türde müziğin bu radyo aracılığı ile dinleyicilerle buluşması da söz konusu radyonun hedef kitlesinin daha da yayılmasını sağlamıştır. Aynı alanda hizmet veren bir diğer değerli frekansımız Alternatif Radyo ’ya sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Radyo Liva Frekans Bilgileri

Şanlıurfa:1011 frekansı üzerinden Radyo Liva Fm’i canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Liva İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ait kurumsal iletişim bilgisi yoktur.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir