Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Radyo Lojik
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Standart Fm

Standart Fm

Delta Fm

Delta Fm

Best Fm

Best Fm

İstanbul Kent Fm

İstanbul Kent Fm

Radyo Cosmos

Radyo Cosmos

Gimsa Radyo

Gimsa Radyo

Ankara Yıldız Fm

Ankara Yıldız Fm

Makam Radyo

Makam Radyo

Radyo Mehtap

Radyo Mehtap

Radyo Lojik

Radyo Lojik

Radyo Lojik

Hakkında Bilgiler
Radyo Lojik, 1995 yılında Afyon Mavi Radyo TV Yayıncılık A.Ş. Ünvani ve Mavi Radyo Logosu ile yayın yaşamına başlamıştır. Radyo kanalının adı, 1 Haziran 2008 yılında Radyo Lojik İle değiştirilmiş ve bu ad ile günümüzde yayın yaşamına devam etmektedir. Radyo Lojik Afyonkarahisar’ın ilk ve tek bölgesel radyosudur. Tüm Afyonhisar‘lıların büyük bir ilgi ile dinlediği bu radyo kanalı sevenlerine 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Radyo kanalı yayın akışı içerisinde, %80 Türkçe Pop, %20 Yabanci Kaynakli Müzik, Türk Sanat ve Türk Halk Müzigi formatinda şarkılar çalmaktadır. Radyo kanalı Fm bandı üzerinden geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Radyo kanalı tüm ekibi ile birlikte başarılı bir şekilde dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir. Afyonkarahisar’da radyo dinlemeye yeni bir renk getiren radyo kanalını sitemiz üzerinden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Lojik

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz. Radyo kanalının resmi internet sayfası ise : http://www.radyolojik.com/ dur.
studyo@radyolojik.com
İstekleriniz İçin
SMS Hattı: 3834 LOJIK
Sesli İstek Hattı: 0 272 212 07 62
E-Posta: bilgi@radyolojik.com
Genel Bilgi ve
Reklam:
Ofis: 0 272 212 07 62
Faks: 0 272 214 34 18

Radyo Lojik

97.3 frekansı üzerinden Afyonkarahisar’dan radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Afyonkarahisar ili yakınlarında değilseniz ve radyo frekansından verim alamıyorsanız, internet üzerinden online olarak Radyo Lojik dinleyebilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir