Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Mehtap
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Gündem

Radyo Gündem

Bolu Fm

Bolu Fm

Radyo İlef

Radyo İlef

Radyo 7 Protest

Radyo 7 Protest

Radyo Moda

Radyo Moda

Türk Rap Fm

Türk Rap Fm

Radio Zula

Radio Zula

Radyo Mood

Radyo Mood

Radyo Mega

Radyo Mega

Power Fm

Power Fm

Radyo Mehtap

Radyo Mehtap

Radyo Mehtap

Radyo Mehtap, dini tasavvuf konulu yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı birbirinden güzel ilahileri, sevenlerine 24 saat kesintisiz olarak sunmaktadır. Gönüllere huzur veren radyo kanalı, sloganı ile radyo kanalları arasında yerini almıştır. Başarılı bir şekilde yoluna devam eden Radyo Mehtap siz değerli dinleyenlerine kaliteli ilahiler sunmak için tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Radyo kanalını dinlemek için radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Radyo Mehtap

Hakkında Bilgiler
Radyo Mehtap hakkında kurumsal bir bilgi yoktur. Radyo kanalı ilahi müzik türünde şarkılar çalmaktadır. İlahi severlerin vazgeçemediği radyo kanalı, başarılarına başarı ekleyerek çizgisini bozmadan ilerlemektedir. Aklınıza gelen, tüm ilahi şarkıları ve fazlasını bu radyo kanalında bulabilir sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.Fethullah Gülen Hocaefendi’nin elli yıldan beri farklı yerlerde seslendirdiği hakikatler, semavi tayfların renkleriyle bezeli olarak, toz tutmuş yüreğimize, örümcek bağlamış aklımıza, parlaklığını yitirmiş kalplerimize hayat üflemektedir; yıkılmış, yerle bir olmuş ruhumuzun heykeli yeniden ikame edelim diye bize kalbin zümrüt tepelerinde yürüme usullerini öğretiyor, hoşgörü ve diyalog zemininde sinelerimizi herkese açmanın yollarını göstermektedir. İlahi dinlemenin huzur verici kanalı Radyo Mehtap.

Radyo Mehtap

İletişim Bilgileri
Radyo iletişim bilgileri aşağıda detaylı olarak verilmiştir.
Adres:Ferah Mah. Reşatbey Sok. No:12 34692 / Büyükçamlıca/ İstanbul Turkey
Telefon: +90 216 524 94 94
Faks: +90 216 521 84 34
Mobil: +49 5241 80-0 00

Radyo Mehtap

Frekans Bilgileri
Radyo Mehtap 93.5 frekansı üzerinden svenleriyle buluşmaktadır. Radyo Mehtap dinlemenin bir diğer yolu ise, internet üzerinden online olarak dinlemektir


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir