Şuan Buradasınız: Anasayfa » PopSlow » Radyo Mola
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Star Artı

Star Artı

1001 Fm

1001 Fm

Radyo Zafer

Radyo Zafer

Ntv Spor

Ntv Spor

Radyo Daday

Radyo Daday

Radyo Feno

Radyo Feno

Shaber Radyo

Shaber Radyo

Radyo Moda

Radyo Moda

Trt Antalya

Trt Antalya

Radyo Akdeniz Hatay

Radyo Akdeniz Hatay

radyo mola

radyo mola

Radyo Mola Hakkında Bilgiler

Radyo Mola da Edirne’nin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Geçmişten bu güne ayna tutan bu kanal 1993’ten beri sesini hiç kısmamıştır. Radyo Mola 94,0 FM bandında çeken bir radyodur. 1993 yılında Dost yayıncılık tarafından kurulan radyo birbirinden farklı şarkıları dinleyicileri ile paylaşmaktadır. Radyo Mola her ne kadar yerel olsa da ulusal alanda da pek çok kişi tarafından dinlenen radyolardan biridir. Karışık tarzda yayın yaptığı için hem pop sevenler, hem arabesk ve fantezi müzik sevenler için dinlenmeye değer nitelikte bulunan bu radyo Edirne’nin kültürünü yansıtması ve tanıtması anlamında da bölgeye katkıda bulunan bir radyodur.

Radyo Mola’yı dinlemek istediğinizde bazen neşeli, bazen slow parçalara rastlayabilirsiniz. Bazen eğlendiğinizi, bazen, dinlendiğinizi, bazen içinizin umutla dolduğunu fark edeceksiniz. Bu kadar çok farklı çeşitte müzik türünü içinde barındırması bu oranda fazla kişiye hitap etmesini de beraberinde getirmektedir. Radyo Mola Edirne de güçlü alt yapısı ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile tüm radyolara örnek olmuştur. Halkın yanında ve halkın çıkarlarını gözeten özgün çizgisi ve etik anlayışı ile Radyo Mola FM halkın en sevdiği radyolardan biri olmuştur.

2011 yılından beri Edirne’nin tek prodüksiyon ve ajansı olan Pan Ajans tarafından yönetilen Radyo Mola profesyonel yayıncıları ile geleneksel değerlerinden ödün vermeden ulusal yayın yapan bir kuruluştur. Bugün artık internet üzerinden de her yerde Radyo Mola canlı dinlenmektedir. İnternet üzerinden radyo dinlemek oldukça olağan hal aldığı için hem Türkiye’den hem de dünyanın diğer bölgelerinden pek çok kişi kolaylıkla Radyo Mola dinleyebilmektedir. Bu radyonun da diğer radyolar gibi canlı müzik programları ile çeşitli yarışma programları ile Edirne kültürünü dışarıya yansıtması, dinleyenlerden gelen telefonlar ile Edirne’de yaşayan bireylerin etkileşimini sağlaması en önemli özelliklerinden biridir. Çünkü radyolar yerel değerleri de yansıttıkları ve özgün oldukları için çok tutulurlar.

Dolayısıyla Radyo Mola kendine özgü canlı ve özgün yapısı sayesinde civar çevrelerde de tutulmaktadır. Aynı zamanda 20 yıllık tarihi geçmişi de Radyo Mola’nın profesyonelleşmesini sağlamıştır. Biraz Edirne’den, biraz farklı bölgelerden kulağınıza dokunan ezgilerle başladığınız yolculuğunuz çok daha keyifli ve samimi olacak. Radyo Mola, molalarınızda da devam dediğinizde de size hep iç dünyanızdan seslenecek. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer kanalımız ise Lider FM’dir.

Radyo Mola Frekans Bilgileri

Radyo kanalını 94.0 frekansı üzerinden Edirne ili ve çevrelerinde canlı dinleyebilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir