Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo Nakış
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radio Life

Radio Life

Max Fm

Max Fm

Radyo Hacer

Radyo Hacer

Radyo Tech

Radyo Tech

Semerkand Radyo

Semerkand Radyo

Genç Fm

Genç Fm

Öncü Radyo

Öncü Radyo

Radyo Nakış

Radyo Nakış

Radyo Nakış

Radyo Nakış, yayın akışı içerisinde Halk Türküleri çalan bir radyo kanalıdır. Türküye dair herşeyi bu radyo kanalında bulabilirsiniz. Sadece Türkü dinlemek için Radyo Nakış’ı takip etmeniz yeterlidir. Türkü severlerin büyük ilgi ve alaka ile takip ettiği radyo kanalı dinleyenleri sıkmadan, yormadan mükemmel yayın akışı ile sorunsuz bir şekilde müzik ziyafeti vermektedir. Bu ziyafetten ırak kalmamak için, hemen radyo sitemizden radyo kanalını açıp türkü dinlemenin verdiği mükemmel hazzı iliklerinize kadar yaşayın…

Radyo Nakış

Hakkında Bilgiler
Radyo Nakış, 2 yıldır dinleyenlerine hizmet veren bir radyo kanalıdır.Türkülerin yeni yurdu sloganı ile yoluna devam etmektedir. Yayın yaşamına başladığı ilk günden buyana istikrarlı bir çizgi çizerek, bu doğrultuda ilerlemiş günümüze kadar ulaşmıştır. Objektif yayıncılık adına ve türkü adına herşeyi bulabileceğiniz radyo kanalı sorunsuz bir şekilde radyo dinlemenin keyfini dinleyenlerine sunmaktadır. Reklamsız, sorunsuz sadece türkü yayını yapan Radyo Nakış teknolojininde verdiği imkanları eligeldiğince kullanmaya çalışarak dinleyenlerine CD kalitesinde yayın sunmaya çalışmaktadır. Akışı yayın akışı ve birbirinden değerli türküleri ile dinlenilmeye değer olan radyo kanalını sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Nakış

İletişim Bilgileri
Radyo kanalı hakkında iletişim bilgisi bulunmamaktadır. Radyo, gerekli iletişim bilgileri girdiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Radyo Nakış

Frekans Bilgileri
Radyo Nakış Türkünün yeni yurdu sloganı ile sadece internet üzerinden, online olarak yayın yapmaktadır. Karasal yayına geçmesini büyük bir hevesle istediğimiz radyo kanalını internet üzerinden dünyanın heryerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Türkünün atan kalbi olan Radyo Nakış dinlenilmeye değer başarılı bir radyo kanalıdır.


Radyo Etiketleri:,,,,,

“Radyo Nakış” için 3 cevap

  1. kurtuluş tekirdas dedi ki:

    ugur dersanesifizik öğretmeni olarak tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum sizleri cok seviyoruz

  2. aybüke dedi ki:

    Hocam ben sarkuysan lisesinde 9A sınıfındayım.Bugün dersimize girmiştiniz .9 A sınıfı için bir şiir okurmusunuz

  3. emre dedi ki:

    Deniz uludağ başarılar kardeşim. Bizede bekleriz Emre Tığlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir