Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Nilüfer
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Nazlı Ahmet

Radyo Nazlı Ahmet

Çorum Fm | Çorum Fm

Çorum Fm | Çorum Fm

Virgin Radio

Virgin Radio

Radyo Denge

Radyo Denge

İmaj Fm | İmaj Fm

İmaj Fm | İmaj Fm

Slow Kradeniz Fm | Slow Karadeniz Fm

Slow Kradeniz Fm | Slow Karadeniz Fm

Meltem Radyo

Meltem Radyo

Radyo Cnn Türk

Radyo Cnn Türk

Çağrı Fm | Çağrı Fm

Çağrı Fm | Çağrı Fm

Radyo Nilüfer

Radyo Nilüfer

Radyo Nilüfer

Hakkında Bilgiler
Radyo Nilüfer, 2006 yılında buyana değişik isimler adı altında gelmiş ve son olarakda Radyo Nülüfer adını almış bir radyo kanalıdır. Radyo slow şarkılar çalmakta ve aşka dair herşeyi içerisinde barındırmaktadır. Radyo kanalını hergün yenilen ve üzerine eklenen mp3 arşivi ile daha geniş kitlelere hitap etmektedir. Radyo kanalının yayın merkezi Bursa’dadır. Ve Türkiye’nin 6 ilinde bölge temsilcileri vardır. Radyo Nilüfer dinleyenlerine daha kalite bir yayın sunabilmek için teknolojinin vermiş olduğu en son imkanları elverdiğince kullanmaktadır. Radyo kanalının sloganı ise “Radyo Nilüferi Dinleyin Müzikten Haberdar Olun” dur… Radyo kanalı kendi kategorisi olan slow radyolar da başarılı bir yere gelmeyi kendine hedef edinmiş ve bu hedef doğrultusunda hiç şaşmadan emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. Slow şarkı dinlemeyi seven herkese tavsiye edebileceğimiz başarılı bir radyo kanalıdır. Radyo Nilüfer‘i dinlemek ve takip etmek için radyo sitemiz radyodinlet.net‘i ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Radyo Nilüfer

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına aşağıdaki bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı iletişim bilgisi edindiğimiz takdirde sayfamız güncellencektir.
http://www.radyonilufer.com/iletisim-1

Radyo Nilüfer

Frekans Bilgileri
Radyo Nilüferin frekans adresi mevcut değildir. Radyo, internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. İnternet bağlantısının olduğu heryerden radyo kanalını kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Tüm slow şarkı severlerin büyük bir hayranlıkla takip ettiği ve sevdikleri ile paylaştığı radyo kanalı Radyo Nilüfer, biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.


Radyo Etiketleri:,,,,

“Radyo Nilüfer” için bir cevap

  1. Sumeyra dedi ki:

    Merhaba ben Hollandadan Sumeyra, Canimdan Cok sevdigim Mertime Askerim diye bir sarki armagan etmek istiyorum onu Coooooooook seviyorum ve insallah Sali gunu yaninda olacagim Seni Seviyorum Askimm (L)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir