Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo Of
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Mavi Fm

Mavi Fm

Radyo Hicret

Radyo Hicret

Radyo Nebi

Radyo Nebi

Radyo Jeton

Radyo Jeton

Kırık Plaklar

Kırık Plaklar

Lüleburgaz Fm

Lüleburgaz Fm

Radyo Ses

Radyo Ses

Radyo Fırat Fm

Radyo Fırat Fm

Radyo Özden

Radyo Özden

Radyo Of

Radyo Of

Radyo Of

Hakkında Bilgiler
Radyo Of, Trabzon’un Of ilçesinde yakın bir zamanda yayın yaşamına adım atmış bir radyo kanalıdır. Radyo yayın akışında, Karadeniz Bölgesinin birbirinden güzel şarkılarını çalmaktadır. Radyo Of ile Karadeniz şarkılarına doyacak, adeta Karadeniz’e hayran kalacaksınız. Ayrıca radyo kanalı sadece şarkıları ile değil programları ile Türkiye’nin incisi Karadeniz bölgesini Türk örf ve adetlerine uygun bir şekilde anlatarak ve bu bölgeyi çaldığı şarkıları ile gözlerimizin önünde canlandırarak bizlerin oraları görmüş gibi hissetmemize vesile olmaktadır. Of Fm ile ayrıca daha önce dinlemediğiniz Karadeniz şarkılarını dinleyebileceksiniz. Radyo Of geniş radyo arşivi ile bizlere bu imkanı sunmaktadır. Sizlerde bu değerli radyo kanalını sitemiz radyodinlet.net üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Of

İletişim Bilgileri
Radyo kanalı yakın bir süre içinde açıldığından gerekli ilteşim bilgileri girilmemiştir. Radyo kanalı gerekli iletişim bilgilerini girdiği takdirde sayfamız güncellenecektir.

Radyo Of

Frekans Bilgileri
101.6 Frekansı üzerinden Trabzon Of başta olmak üzere yakın çevrelerden de Radyo Of’u canlı olarak dinleyebilirsiniz. 101.6 dan verim alamayan radyo dinleyicileri internet üzerinden radyo kanalını online olarak sorunsuz bir şekilde dinleyebilirler. Szilerde Karadeniz şarkılarına gönül vermişseniz veya Karadeniz şarkılarını daha önce dinlemediyseniz Radyo Of ile bu eksikliğinizi giderebilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,

“Radyo Of” için bir cevap

  1. emine dedi ki:

    hayırlı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir