Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Optik
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Hacer

Radyo Hacer

AÇS Radyo

AÇS Radyo

Radyo Bizim Fm

Radyo Bizim Fm

Cantürk Fm

Cantürk Fm

Radyo 32

Radyo 32

Radyo A

Radyo A

Gökay Fm

Gökay Fm

Radyo Fantazi

Radyo Fantazi

Radyo Yadeller

Radyo Yadeller

radyo optik

radyo optik

Radyo Optik Hakkında Bilgiler

Radyo Optik, 1 Nisan 2012 tarihinde test yayınlarına başlamıştır. Kanalın karasal yayını bulunmamaktadır, sadece internet üzerinden online olarak dinlenebilmektedir. 24 saat kesintisiz yayınıyla dinleyicilerinin karşısına çıkmaktadır. Dinleyicisini ön planda tutan kanal kısa sürede kendinden çokça söz ettirmeyi başarmıştır. Kanalın amacı radyo severlere keyifli anlar yaşatmak ve Türkçe en iyi müzikleri onlarla buluşturmaktır. Tabi bunları yaparken dinleyicilerinin eleştirilerine kulak vermekle birlikte, gerektiği yerde öz eleştiride yapmayı başarmıştır. Kısa sürede bu kadar beğeni alması onların radyo sektöründe iyi bir konumda olduğunun da en net göstergesidir.

Radyo Optik’te Türkiye’de en çok dinleyici kitlesine sahip pop tarzında müzikler bulabilirsiniz. Sadece popla sınırlı kalmayıp aynı zamanda slow tarzı müziklerde sizlerle kulağında olacaktır. Ülkemizde pop kültürünün en etkin olduğunu iyi analiz eden radyo kanalı yapmış olduğu çalışmalarla kendini geliştirmeyi de ihmal etmemektedir. Kanalda sürekli sürpriz konuklar ve çeşitli etkinlikler bulabilirsiniz. Bu sayede tekrara düşmeyen kanal dinleyicisini hep yeniliklerle buluşturmaktadır. Kanalın kendince benimsediği durumlardan biride günde en az 12 saat canlı yayın yapma arzusudur.

Çünkü birçok radyo kanalı çeşitli programları tekrar yayınlayarak yahut sürekli müzik çalarak radyo severlerin sıkılmasına sebebiyet oluşturmaktadır. Bu hususta bu kanalımız bunun bilincine varıp dinleyicisine en keyifli anları tattırmak için yoğun çaba içerisindedir. Kanalda sabit, serbest, joker olmak üzere 3 programcı türü vardır. Sabit olan belli bir yayın günü ve saatinde programını yapmaktadır. Serbest olanın günü ve saati değişken olmakla beraber gece 12’den sonra dinleyicisiyle buluşmaktadır. Joker olan ise her hafta sürpriz bir konukla sizlerin karşına çıkmaktadır. Örneğin; kanalda her pazartesi saat 22.00’da ‘’Nesli ile Optik Sohbet’’ adlı program sizlerle buluşmaktadır. Sohbet havası içerisinde geçen program dinleyicisinden tam not almakla beraber, kendi yayın saatinin de en iyileri arasındadır. Bunun gibi birçok örneğe sahip olan kanal daha kendinden çokça söz ettirecek gibi görünüyor.

Radyo Optik’te pop kültürünün en güzel şarkılarını duymak isteyenlerin, slowun tadını çıkarmak isteyenlerin sitemizi ziyaret etmesi yeterlidir. Aynı türde radyoları dinlemek için slow radyoları kategorimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Şimdiden tüm radyo severlere keyifli dinlemeler dileriz.

Radyo Optik Frekans Bilgileri

Radyo kanalının frekansı yoktur.

Radyo Optik İletişim Bilgileri

Radyo kanalına buradan ulaşabilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir