Şuan Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Şafak
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Mavi Gece Fm

Mavi Gece Fm

Keşan Fm

Keşan Fm

Hatay Fm

Hatay Fm

Radyo Nebi

Radyo Nebi

Max Fm

Max Fm

Power Fm

Power Fm

Radyo Şafak

Radyo Şafak

Radyo Şafak Hakkında Bilgiler

Radyoculuk serüvenine bölgesel çapta başlayarak daha sonrasında kaliteli bir radyoculuk örneği göstererek çok daha geniş kitleler tarafından benimsenen ve Türkiye genelinde dinlenmeye başlanan radyolardan söz etmemiz gerekiyor. Bu radyolar ilk olarak kurulduklarında belli bir bölgeye hitap etmekte iken zaman içerisinde dinleyici kitlesini çok daha geniş alanlara yaymayı başarmışlardır.

Bahsettiğimiz radyolara örnek vermek gerekirse eğer Radyo Şafak son dönemde giderek artan dinleyici kitlesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. 2007 yılından bu yana yayınlarına devam eden radyo kanalı Kayseri il sınırları içerisinde bulunmaktadır ve ilk başlarda Kayseri halkına yayın yapmaktadır. Fakat geçen süre zarfından Kayseri başta olmak üzere civar şehirlerde de dinlenmeye başlanan radyo günümüzde Türkiye’nin her yerinden kendisine dinleyici bulabilmektedir.

Radyo istasyonu içerik olarak arabesk fantazi bir yayın akışına sahiptir. Bu alanda kaliteli bir iş çıkartarak sürekli olarak dinleyici kitlesini arttırmayı başarmıştır. Bu alanda faaliyet gösteren çok sayıda radyo istasyonunun da önünde rol model olmayı başaran Radyo Şafak karasal yayın frekansı olarak 100.5’i kullanmaktadır. Güçlü vericileri sayesinde çok geniş bir alana karasal yayınını ulaştırmakta olan radyo aynı zamanda internet üzerinden de yayınlarına devam etmektedir. Radyo istasyonunun ülke genelinden dinleyici bulabilmesinde de bu online yayınların katkısının büyük olduğunu söylememiz mümkündür. Eğer ilahi dinlemek istiyor ve bir nebzede olsa huzur bulmak istiyorsanız doğru adrese geldiğinizi söylememiz mümkün olmaktadır.

Radyo Şafak Frekans Bilgileri

100.5 frekansını takip ederek Kayseri ve çevre illerde radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Şafak İletişim Bilgileri

Mail:safakradyo@hotmail.com
Tel:0(352) 222 9591-92
Adres: Cami Kebir Mh. Park Cd. Nasrullahzade Vakfı Gökdelen İş Mrk. Kat: 9,
Kocasinan/ Kayseri
Radyo Şafak’a yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir