Şuan Buradasınız: Anasayfa » PopYabancı » Radyo Samuil
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Gebze Fm

Radyo Gebze Fm

Grt Fm

Grt Fm

Radyo Haber

Radyo Haber

Duygusal Fm

Duygusal Fm

İsra Fm | İsra Fm

İsra Fm | İsra Fm

Kozaklı Fm

Kozaklı Fm

Ankara Yıldız Fm

Ankara Yıldız Fm

Radyo Active

Radyo Active

Radyo Beyoğlu

Radyo Beyoğlu

Efkar

Efkar

Radyo Samuil

Radyo Samuil

Radyo Samuil Hakkında Bilgiler

Radyo, internet üzerinden online olarak Bulgarca şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Bulgar müziğin en popüler ve en sevilen şarkıları bu radyo kanalında kesintisiz olarak çalmaktadır. Yetenekli ve başarılı Dj’ler eşliğinde günümüz yabancı pop şarkılarını online olarak dinleyebilecek ve sevdiğiniz şarkıları sevdikleriniz ile paylaşabileceksiniz. Radyo Samuil’in kitlesini çoğunlukta göçmenler oluşturmaktadır. Radyo geniş bulgar müziği arşivi ile dinleyicilerinden gelen istek şarkılara yanıt verebilmektedir. Ayrıca sosyal medya araçları üzerinden radyo kanalında çalan şarkıyı paylaşabilmektesiniz. Bulgar müziğine ve yabancı pop şarkılara gönül vermiş herkesimin bıkmadan dinleyebileceği ender radyo kanalları arasındadır. Sizde bu başarılı radyo kanalını online olarak dinlemek ve dinlettirmek istiyorsanız radyo sitemizi takip etmeniz kafi olacaktır.

Radyo Samuil İletişim Bilgileri

Radyo kanalı hakkında iletişim bilgisi bulunmamaktadır. Radyo gerekli iletişim bilgilerini güncellediği takdirde sayfamızda yer alacaktır.
Radyo web sayfası: www.radyo-samuil.hit.bg

Radyo Samuil Frekans Bilgileri

İnternet üzerinden online yayın yapan radyo kanalının, frekans adresi bulunmamaktadır. Radyo kanalı frekans adresi edindiği takdirde, dinleyicilerimiz ile paylaşılacaktır. Radyo kanalını dinlemek için internet bağlantısı yeterli olmaktadır. Bulgar müziğin renkli şarkıları Radyo Samuil ile hayat bulmaktadır


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir