Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Süper Türk
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Şampiyon

Radyo Şampiyon

Radyo Gençlik

Radyo Gençlik

Abad Fm

Abad Fm

Alanya Radyo Time

Alanya Radyo Time

Fenomen Clubbin

Fenomen Clubbin

Baba Radyo

Baba Radyo

İmaj Fm | İmaj Fm

İmaj Fm | İmaj Fm

Sevtek Fm

Sevtek Fm

Radyo Süper Türk

Radyo Süper Türk

Radyo Süper Türk

Hakkında Bilgiler
Radyo Süper Türk, internet üzerinden online olarak olarak yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Süper Türk, 12 Ocak 2007 tarihinde İzmir’liler ile 2008 yılında ise Tüm Türkiye ile tanışmıştır. Radyo kanalı yayın formatında %50 Akustik, %30 90’lar ve %20 Pop şarkıları çalmaktadır. Bu radyo kanalı tabiri caizse kendi modasını kendi yaratan bir radyo kanalıdır. Radyo Süper Türk dinlerken hiç sıkılmayacak, Akustik şarkıları dinlerken birden sizleri 90’lı yıllara götürecektir. Radyo, dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek adına teknoloji ile birlikte ilerlemekte ve teknolojini insan yaşamına sunduğu bu kolaylıkları, radyo kanalı bizlere elverdiğince sunmaya çalışmaktadır. İnternet bağlantısının olduğu heralan üzerinden Süper Türk dinleyebilirsiniz. Bu başarılı radyo kanalını daha yakından takip edebilmek için radyo sitemizi ziyaret ediniz.

Radyo Süper Türk

İletişim Bilgileri
Radyo kanalı Yayın Stüdyosu
Adres: İzmir / Göztepe
Telefon: 05053083501
E-Mail: info@radyosuperturk.com
Radyo kanalına ait iletişim bilgileri tüm detayı ile yukarıda verilmiştir. Yukarıdaki iletişim bilgileri takiben, radyo kanalı ile irtibata geçebilir istek, öneri ve şikayetlerde bulunabilirsiniz.

Radyo Süper Türk

Frekans Bilgileri
Radyo kanalı yayın yaşamını internet üzerinden gerçekleştirmektedir. İnternet bağlantısının olduğu heryerden, Radyo Süper Türk dinleyebilirsiniz. Akustik ve 90’ların şarkıların bizlere sunan tek radyo kanalı Radyo Süper Türk biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir