Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Süper Türk
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Magazin

Radyo Magazin

Kral Pop

Kral Pop

Power Fm

Power Fm

Masal Fm

Masal Fm

Radyo Bilkent

Radyo Bilkent

Rock Fm

Rock Fm

Trt Radyo 1

Trt Radyo 1

Soylu Fm

Soylu Fm

Radyo Süper Türk

Radyo Süper Türk

Radyo Süper Türk

Hakkında Bilgiler
Radyo Süper Türk, internet üzerinden online olarak olarak yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo Süper Türk, 12 Ocak 2007 tarihinde İzmir’liler ile 2008 yılında ise Tüm Türkiye ile tanışmıştır. Radyo kanalı yayın formatında %50 Akustik, %30 90’lar ve %20 Pop şarkıları çalmaktadır. Bu radyo kanalı tabiri caizse kendi modasını kendi yaratan bir radyo kanalıdır. Radyo Süper Türk dinlerken hiç sıkılmayacak, Akustik şarkıları dinlerken birden sizleri 90’lı yıllara götürecektir. Radyo, dinleyenlerine daha kaliteli bir yayın sunabilmek adına teknoloji ile birlikte ilerlemekte ve teknolojini insan yaşamına sunduğu bu kolaylıkları, radyo kanalı bizlere elverdiğince sunmaya çalışmaktadır. İnternet bağlantısının olduğu heralan üzerinden Süper Türk dinleyebilirsiniz. Bu başarılı radyo kanalını daha yakından takip edebilmek için radyo sitemizi ziyaret ediniz.

Radyo Süper Türk

İletişim Bilgileri
Radyo kanalı Yayın Stüdyosu
Adres: İzmir / Göztepe
Telefon: 05053083501
E-Mail: info@radyosuperturk.com
Radyo kanalına ait iletişim bilgileri tüm detayı ile yukarıda verilmiştir. Yukarıdaki iletişim bilgileri takiben, radyo kanalı ile irtibata geçebilir istek, öneri ve şikayetlerde bulunabilirsiniz.

Radyo Süper Türk

Frekans Bilgileri
Radyo kanalı yayın yaşamını internet üzerinden gerçekleştirmektedir. İnternet bağlantısının olduğu heryerden, Radyo Süper Türk dinleyebilirsiniz. Akustik ve 90’ların şarkıların bizlere sunan tek radyo kanalı Radyo Süper Türk biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir