Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Radyo Tulu
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Niğde Tempo Fm

Niğde Tempo Fm

Keşan Fm

Keşan Fm

Ntv Radyo

Ntv Radyo

Radyo Simav

Radyo Simav

Ordu Fm

Ordu Fm

Radyo Zeugma

Radyo Zeugma

Radyo Hayat

Radyo Hayat

Radyo Tulu

Radyo Tulu

Radyo Tulu

Radyo Tulu, Dini tematik yayın yapan bir radyodur. Radyo kanalı Antalya ilinden sevenlerine hizmet vermektedir. Radyo kanalı yayın programında, ilahi şarkılara ve dini sohbetlere yer vermektedir. İnsanın içine huzur veren ruh dinginliğini sağlayan Radyo Tulu, teknolojinin vermiş olduğu imkanları elverdiğince kullanmaya çalışmakta ve biz dinleyicilerine mp3 kalitesinde yayın sunmaya çalışmaktadır. Bu başarılı dini tematik radyo kanalını dinlemek için radyo aitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Radyo Tulu

Hakkında Bilgiler
Radyo Tulu, Antalya’dan tematik yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalının hedef kitlesi; Kültür seviyesi yüksek, doğru düşünebilen, çevreye duyarlı, eğitimin önemini kavramış, hukukun üstünlüğüne inanan, konusunda söz sahibi olan ya da olmak isteyen bireylerdir. Radyo kanalı bu hedef kitlesine ve bu hedef kitlesinde ilerleyen tüm dinleyicilerine haftanın hergünü ve her saati kesintisiz yayın sunmaktadır. Radyo Tulu‘nun Misyonu ise;
Haber kirliliğine fırsat vermeden ;doğru , ciddi ve yararlı haberleri yayınlamak.
Kanser, depresyon, obezite, sigara,alkol alışkanlığı vb. gibi modern yaşamın tüm insanlığı tehdit eden hastalıklarına karşı sağlıklı gündelik hayat, sağlıklı beslenme ve doğru davranış biçimlerini dinleyenlerine teşvik etmek.
Aile içi iletişim, nitelikli ve sağlıklı çocuk yetiştirme, ruh sağlığını koruma ve kişisel gelişim konularında, uzmanların da desteğiyle yaygın eğitime ve bilinçlenmeye elverdiğince katkı sağlamak.
Beste ve icrası nitelikli, sözleri inanç ve ahlaki değerlerimize uygun, olumlu ve iç açan duygulara sevk eden müzik eserleri yayınlamak.
Radyo Kanalının sadece birkaç misyonunu sizlerle paylaştık gerekli tüm bilgileri ise radyo kanalının internet sayfasında bulabilirsiniz.

Radyo Tulu

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına ait iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.
Telefon: 0 242 344 28 28 – Fax: 0 242 346 78 78
E-Mail: tulu@radyotulu.com
Adres: Memurevleri Mah. Derya Cad. Anafartalar iş Merkezi 1/24
Muratpaşa / ANTALYA

Radyo Tulu

Frekans Bilgileri
Radyo Tulu 104.5 frekansı üzerinden Antalya’dan yayın yapar. 104.5 frekansından verim alamayan dinleyiciler Radyo Tulu dinlemek için, internet sitemizi ziyaret edebilirler. Türkiye’nin ve Dünya’nın herköşesinden Radyo Tulu dinleyebilirsiniz tek yapmanız gereken radyo sitemize göz atmak


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir