Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Radyo Türk

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Venüs

Radyo Venüs

Radyo Müzik

Radyo Müzik

Radyo Mola

Radyo Mola

Can Fm

Can Fm

Radyo Derya

Radyo Derya

İstanbul Kent Fm

İstanbul Kent Fm

Biber Fm

Biber Fm

Avrupa Fm

Avrupa Fm

Radyo Türk

Radyo Türk

Radyo Türk Hakkında Bilgiler

RADYO TÜRK, Bursa merkezli bir radyo kanalı olup dinleyicilerine kesintisiz bir Türk Yöresel ve Türk Sanat müziği zevki tattırmakta. Kaliteli müzik ve programlarıyla dinleyenler eşsiz müzik yayınlarına tanıklık edebilir. Türk Sanat Müziğinin sevilen sesleri bu radyo kanalımız sayesinde sizlerle buluşabilmekte. Bu radyo kanalımızın önemli bir özelliğide internet üzerinden online olmakla beraber Bursa ili üzerinden 94.4 frekansıyla canlı olarakta dinlenebilmektedir.

RADYO TÜRK, sayesinde genci, yaşlısı herkesin vazgeçemediği Türk Yöresel ve Türk Sanat müziğinin en sevilen eserleri ve en sevilen sanatçıları sizlerin yanıbaşınızda olacaktır. Zeki Müren, Adnan Şenses, Bülent Ersoy, Müzeyyen Senar, Neşet Ertaş, Nurettin Rençber ve daha nice değerli sanatçımız eserlerini her an sizlerle paylaşabilmekte. Günümüz Türkiyesinde çoğu insanın değer verdiği bu müzik türlerine olan ilginin yanısıra bu önemli sanatçılara tüm toplumun göstermiş olduğu saygı ve şarkılarını dillerden düşürmediğimiz düşünüldüğünde bu sevilen radyo kanalı sizleri anbe an bu zevkle buluşturmakta. Geçmişin verdiği o ince hazzı yakalamak, bir an olsun kendinizi o günlerde hissetmek, anı yaşamak, kendinizle başbaşa kalmak isteyeceğiniz anlarda Radyo Türk sizlerle olacaktır.

Türk Sanat müziğinin her notasından aldığınız tad sizin o günü mutlu geçirmenize yardımcı olacaktır. Türk Yöresel müziğiyle kendinizi memleket manzaralarında, Anadolu’nun eşsiz güzelliğinde, ana ocağında, belkide bir köy kahvesinde, belkide çocukluğunuzda, sevdiğinizi gördüğünüz o ilk anda, hayatınızın en güzel kesitlerinizi yaşadığınız anlarda bulabilmenizde mümkün.

Bu saydığımız özellikler radyoseverlerin vazgeçemediği bir kanal haline gelen bu kanalımız Türk’ün öz müziği olan yöresel hazlarla 70’den 77’ye herkesler tarafından sevilen bir radyo kanalı olmayı başarmıştır.
Türk’ün has radyosu Radyo TÜRK’ te Türk sanat müziği ve Türk halk müziği şarkılarını sitemiz radyodinlesem.net‘i takip ederek dinleyebilirsiniz. Şimdiden tüm dinleyicilerimize keyifli dinlemeler.

Radyo Türk Frekans Bilgileri

98.5 frekansı üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Türk İletişim Bilgileri

Burada bulunan formu kullanarak ulaşabilirsiniz.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir