Şuan Buradasınız: Anasayfa » Arabesk » Radyo Vitamin
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Selam

Radyo Selam

Radyo Mood

Radyo Mood

Armoni Fm

Armoni Fm

Ay Fm

Ay Fm

Radyo Yadeller

Radyo Yadeller

Öz Fm

Öz Fm

Buca Fm

Buca Fm

Radyo Vitamin

Radyo Vitamin

Radyo Vitamin

Radyo Vitamin, yayın programında arabesk faztazi şarkılarına yer veren değerli bir radyo kanalıdır. Osmaniye gibi küçük bir yerin, büyük radyo kanalı, Radyo Vitamin başarılı arşivi ve yayını ile büyük bir radyo kanalı olma başarısını elde etmiştir. Osmaniye halkının benimsediği ve severek dinlediği bu radyo kanalı, teknolojinin vermiş olduğu gücü elverdiğince kullanarak, dinleyenlerine daha kaliteli daha keyifli bir yayın sunmaya çalışmaktadır. Adında da çıkarabileceğimiz gibi radyo kanalı, dinleyenlerine vitamin olmakta günlerini tabiri caizse enerjik geçmesine vesile olmaktadır. Bu renkli ve orjinal radyo kanalını dinlemekten kendinizi mahrum bırakmayınız.

Radyo Vitamin

Hakkında Bilgiler
Radyo Vitamin, 2010 yılının Şubat ayında yayın yaşamına başlamıştır. Osmaniye gibi şirin bir ilin 6. radyo kanalıdır. Müzik türü olarak arabesk fantazi şarkıları çalmaktadır. Geniş arşivi, tecrübeli programcıları, yayın akışının dinleyici odaklı olması, sorunsuz yayın akışı bizleri Radyo Vitamin dinlemeye sürükleyen ana özelliklerdir. Osmaniye’de diğer radyo kanallarından sonra kurulmasına rağmen, diğer radyo kanallarını geride bırakmış başarılı bir radyo dinleme kanalıdır. Doya doya dinleyebileceğiniz tüm arabesk damar şarkıları, bu radyo kanalında sizler tarafından keşfedilmeyi beklemektedir. Henüz bu muazzam arşiv ile karşılaşmadıysanız hemen radyo sitemizi ziyaret ediniz.

Radyo Vitamin

İletişim Bilgileri
Aşağıda iletişim ve uydu bilgileri verilen radyo kanalına, aşağıdaki bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0212 416 44 16
Email: bilgi@radyovitamin.com
Uydu Bilgileri
Frekans: 11084
Polarizasyon: Horizantal
Sembol: 1100
33 derece

Radyo Vitamin

Frekans Bilgileri
Radyo Vitamin Osmaniye ilinden 92.9 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Bu frekans adresinden gerekli verimi alamayan dinleyiciler internet üzerinden sorunsuz bir şekilde Radyo Vitamin dinleyebilirler Dünya’nın neresinde olursanız olun internet üzerinden kesintisiz Radyo Vitamin dinleyebilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,

“Radyo Vitamin” için 5 cevap

 1. ozgur dedi ki:

  tşk guzel bi radto

 2. mehmet sofu dedi ki:

  gerçek ten muhteşem siniz

 3. mehmet sofu dedi ki:

  cümleten hayırlı akşam lar

 4. yıldırım dedi ki:

  slm

 5. yıldırım dedi ki:

  güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir