Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Radyo Xp
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Sevimli

Radyo Sevimli

Engin Fm

Engin Fm

Delta Fm

Delta Fm

Çorum Fm

Çorum Fm

Radyo Renk

Radyo Renk

Mavi Gece Fm

Mavi Gece Fm

Tiryaki Fm

Tiryaki Fm

Lalegül Fm

Lalegül Fm

Radyo Xp

Radyo Xp

Radyo Xp

Hakkında Bilgiler
Radyo Xp, Türkçe Pop ve Yabancı Pop şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı yayın yaşamına yakın bir zaman zarfın içinde başlamıştır. Radyo Xp yayın yaşamını sadece internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Yayın formatında dinleyicilerden gelen istek şarkılara yer vermekde bulunmaktadır. Aynı zamanda radyo kanalı, Türkçe pop ve Yabancı Pop kategorisinde Top 10 listesi oluşturmakta ve biz dinleyicilerin en çok dinlediği ve en çok rağbet ettiği şarkılar ile bu liste hazırlanmaktadır. Türkçe pop ve yabancı pop tutkunlarının büyük bir hayranlık ile dinleyip takip edeği bu radyo kanalı şimdiden rakiplerine gözünü korktmaktadır. Radyo Xp farkını sizlerde yaşamak ve online olarak bu başarılı radyo kanalını dinlemek istiyorsanız radyo sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Radyodinlet.net olarak radyo kanalını destekliyor ve takip ediyoruz. Başarılarını ve radyo dinleme adına katkılarını saymakla bitiremiyeceğimiz radyo kanalı sorunsuz bir şekilde tüm hızı ile biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Radyo Xp

İletişim Bilgileri
Radyo kanalı ile irtibata geçmek isteyen dinleyiciler aşağıdaki iletişim bağlantısını takip ederek radyo kanalı ile irtibata geçebilirler. İstek, öneri ve şikayetleriniz için bağlantı aşağıdadır.
http://radyoxp.com/?page_id=4
Radyo kanalı resmi internet sayfası: http://radyoxp.com/

Radyo Xp

Frekans Bilgileri
Radyo Xp‘in karasal yayını yoktur. Frekans adresi bulunmayan radyo kanalı sadece internet üzerinden online olarak yayın yapar. Sizlerde Türkçe pop ve yabancı pop kategorisinde başarılı bir radyo kanalı olan Radyo Xp dinlemek ve takip etmek istiyorsanız internet bağlantısı edinmeniz yeterlidir. İnternet bağlantısı edinildiği takdirde Radyo Xp‘yi sitemiz radyodinlet.net den de online olarak sorunusuz bir şekilde dinleyebilirsiniz


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir