Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Radyo Yakamoz
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Asena

Radyo Asena

Bor Fm

Bor Fm

Radyo Derya

Radyo Derya

1001 Fm

1001 Fm

Harbi Radyo

Harbi Radyo

Radyo Habibullah

Radyo Habibullah

Polis Radyosu

Polis Radyosu

Jest Fm

Jest Fm

Kiss Fm

Kiss Fm

Radyo Yakamoz

Radyo Yakamoz

Radyo Yakamoz Hakkında Bilgiler

RADYA YAKAMOZ, uzun yıllardan beri yayın hayatını sürdüren ve bağlı olduğu ilkelerle yayın hayatında sürekliliğini sağlamış durumda. Önceki ismi “RADYO AKDENİZ” olan bu radyo kanalımız Osmaniye çevresinde yoğunlaşmış durumda. 92.9 frekansıyla Osmaniye ili Çukurova Bölgesinden dinlemeniz mümkün. Bununla birlikte internet üzerinden canlı olarak da yayınları takip etmeniz mümkün. Radyo kanalı Türkçe karışık tarza müzik listeleri ve hoş sohbetler içeren programlarıyla sizlerin karşısında. Günümüzde Türkiye’sinde çok farklı müzik tarzlarına ilgi duyan insan toplulukları olduğu için Radyo Yakamoz bu açıdan herkesle iç içe. Özellikle gençlerin ilgi duyduğu pop kültürünün yanı sıra, kanalda caz, yöresel, rock, sanat musikisi ve hatta arabesk tarza müziklere bile ulaşmanız mümkün.
Ülkemiz de birçok müzik tarzının olduğu düşünüldüğünde karışık tarzda yayınlarıyla birçok kesime hitap edebilme özelliğine sahip.

RADYO YAKAMOZ, tecrübeli programcıları ve çeşitli müzik listesiyle ismini sürekli bir üst seviyeye çıkarmaya devam ediyor. Ali Serter Esirci’nin sunduğu ‘’ Gün Başlıyor’’ programı her sabah sizleri güne pozitif bir başlangıç yapma konusunda yardımcı oluyor. Günün en çarpıcı haberleri, sabah programıyla sizlerle buluşuyor. ‘’Akdeniz’in Coşkusu’’ isimli programla Burcu Yağmur Gezer yayın akışında dinleyenlerle buluşuyor. Eda Ada ile ‘’Edalı Saatler’’ her gün hoş sohbetlerle radyo severlerin karşısında yerini alıyor. Emre Özdemir’in sunmuş olduğu ‘’Gece Kahvesi’’ programı uzun yıllardan beri süren ve ünlü bir program olarak dikkat çekiyor.

Tabi kanalın yayın akışı bu isimler ve programlarla sınırlı değil. Bunların yanı sıra Zeynep Demircioğlu ve Fatih Koyuncu gibi isimlerde sundukları programlarla dinleyenlere zevkli anlar yaşatıyor. Bunların haricinde radyo kanalının en önemli özelliklerinden biri de ‘’İstediğiniz şarkıyı kendi sesinizle sevdiklerinize armağan etme’’ sloganıyla sizlere farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Düşünüldüğünde çok zevkli ve bir o kadar da farklı olan bu sistem sayesinde insanlar sevdiklerine hoş sürprizler yapma fırsatı bulabiliyor.

Radyo Yakamoz sayesinde hoş vakit geçirmek, hoş sohbetlere kulak misafiri olmak, sevdiklerine sürpriz yapmak isteyen dinleyicilerin sitemiz üzerinden radyo kanalına ulaşmaları mümkündür. Şimdiden dinleyen herkese keyifli dinlemeler.

Radyo Yakamoz Frekans Bilgileri

92.9 Çukurova üzerinden radyoyu canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Yakamoz İletişim Bilgileri

Adres: Şehit Mehmet Eroğlu Cad. No:50 Osmaniye

Telefon: ( 0 328 ) 813 29 00 – 813 10 20 – 813 38 37

Fax: ( 0 328 ) 813 38 37

E-Posta: bilgi@radyoyakamoz.com.tr


Radyo Etiketleri:,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir