Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Radyo Zeugma
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Juke

Radyo Juke

Hür FM

Hür FM

Radyo İlef

Radyo İlef

Radyo Fırat Fm

Radyo Fırat Fm

Radyo Acayip

Radyo Acayip

Mesaj Fm

Mesaj Fm

Radyo Çamlıca

Radyo Çamlıca

Radyo Semazen Fm

Radyo Semazen Fm

Radyo Simav

Radyo Simav

Radyo Lojik

Radyo Lojik

Radyo Zeugma

Radyo Zeugma

Radyo Zeugma

Radyo Zeugma, yayın programı içerisinde çoğunlukta slow şarkılar çalan bir yerel radyo kanalıdır. Gaziantep ili üzerinden yayın yaşamını aktif bir şekilde sürdürmektedir. Tüm Anteplilerin severek dinlediği bu radyo kanalı, sevenlerini program içerisine dahil edip, istek şarkılarına yer vermektedir. Radyo Zeugma dinlemek isteyen tüm dinleyiciler, radyo sitemizi ziyaret ederek bunu gerçekleştirebilirler. Nice popüler şarkıcıların konuk olduğu bu radyo kanalı yayın akışını öncelikte dinleyici odaklı olmasını dikkate almaktadır.

Radyo Zeugma

Gaziantep ili üzerinden yayın yapan radyo kanalı, program yayını içerisinde slow ağırlıklı şarkılar çalan başarılı bir radyo kanalıdır. Gaziantep yöresinde en bilindik en popüler radyo kanalları arasında yer alan bu başarılı radyo kanalı istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Radyo kanalı hakkında kurumsal bir bilgi elimizde mevcut değildir. Gerekli bilgiler tarafımıza ulaştırıldığı takdirde sayfamız güncellenecektir.

Radyo Zeugma

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına aşağıdaki telefon bilgisini kullanarak ulaşabilirsiniz.
Telefon: 0342 220 72 72

Radyo Zeugma

Frekans Bilgileri
Radyo Zeugma Gaziantep ili üzerinden 99.0 frekansından yayın yapmaktadır. Bu frekans adresinden verim alamayan dinleyiciler, internet üzerinden online olarak Radyo Zeugma dinleyebilirler. Gaziantep ilinin başarılı radyo kanalı, birbirinden popüler slow şarkıları ile dinleyenlerine son sürat hizmet vermeye devam etmektedir. Radyo Zeugma, radyonun başarılı kanalı…


Radyo Etiketleri:,,,,

“Radyo Zeugma” için bir cevap

  1. ahmet emin kaya dedi ki:

    bugün 19:02 de çalaN şarkının adını ogrenebilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir