Şuan Buradasınız: Anasayfa » Pop » Raks Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Akmega Radyo

Akmega Radyo

Polis Radyosu

Polis Radyosu

Radyo Belit

Radyo Belit

Slow Kradeniz Fm

Slow Kradeniz Fm

Türk Rap Fm

Türk Rap Fm

Radyo Türk

Radyo Türk

Radyo Güneş

Radyo Güneş

Radyo İlef

Radyo İlef

Radyo Tek

Radyo Tek

Raks Fm

Raks Fm

Raks Fm

Hakkında Bilgiler
Raks Fm, bir Bora Medya Kuruluşu olup 104.3 frekansı üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı yayın formatı içerisinde türkçe pop ve ara ara slow şarkılar çalmaktadır. Raks Fm canlı olarak İzmit üzerinden dinleyenlerine seslenmektedir. Radyo yayın yaşamına yakın bir zamanda adım atmıştır. Yakın bir süre içinde radyo alanına adım adım bu radyo kanalı kısa sürede başta İzmit olmak üzere geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Radyo kanalı top20 listesi hazırlayarak bu listede en çok dinlenilen takip edilen 20 şarkıya yer vermektedir. Sizlerde bir Raks Fm online dinley,cisi iseniz, sevdiğiniz şarkının o listede yer almasını sağlayabilirsiniz. Radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerinin istek şarkılarınada yayın formatı içerisinde yer vermektedir. Tüm Türkçe pop severleri, radyo dinlemeye gönül vermişleri tabiri caizse yediden yetmişe herkesimi bu başarılı radyo kanalını dinlemeye davet ediyoruz. Günlük yaşantınıza enerji katmak ve günün stresinden biranlıkda olsa kurtulmak için dinlenilmesi gereken ender radyo kanallarından biri olan Raks Fm aralıksız hizmet vermeye devam etmektedir.

Raks Fm

İletişim Bilgileri
Raks Fm, iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir. Radyo kanalının 2 farklı illerde olan ofislerine ulaşarak veya aşağıdaki mail adresi üzerinden radyo kanalı ile ilgili görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
İZMİT OFİS
A : Demiryolu Cad. Dündar Rorf İş Merkezi Kat:5 No.120 İzmit/KOCAELİ
T : 0 262 325 65 11 F : 0 262 325 63 93
GEBZE OFİS
A : İbrahimağa Cad. No: 9/1 Gebze/KOCAELİ
T : 0 262 654 99 99
iletisim@raks.fm

Raks Fm

Frekans Bilgileri
104.3 frekansı üzerinden İzmit ve çevre illerden radyo kanalını canlı olarak dinleyebilirsiniz. İzmit ve çevre illerinden uzakta olan Raks Fm dinleyicileri, internet bağlantısı edindiği takdirde sitemiz radyodinlet.net’den Raks Fm online dinleyebilirler, en hit en türkçe pop müzikler bu radyo kanalında çalmaktadır


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir