Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Rengin Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Onbeş

Radyo Onbeş

Radyo Şeker

Radyo Şeker

Horoz Fm

Horoz Fm

Radyo Alaturka

Radyo Alaturka

Radyo 7 Protest

Radyo 7 Protest

Efkar

Efkar

Damar Türk Fm

Damar Türk Fm

Oda Fm

Oda Fm

Rengin Fm

Rengin Fm

Rengin Fm Hakkında Bilgiler

Mardin yerel radyosu olan Rengin FM Karışık tarz müzik radyolarındandır. 1998’den beri bu kanal sesini hiç ama hiç kısmamıştır. Her dilin bir rengi vardır şiarıyla Mezopotamya’nın çok renkli olan şehri Mardin’in en büyük ilçesi Kızıltepe’nin bir sesi olarak Mezopotamya halklarına sesini ulaştırmak ve onların seslerini bizlere duyurmayı hedef edinmiş olan bu değerli kanal Türkiye’nin en renkli ili olan Mardin’den sesini yükseltmektedir.

Radyoculuk yayın hayatında Rengin FM gibi kanalların daha da çok olmasını ve her geçen gün bu temennimizin ne kadar da haklıca olduğunu görmek bizleri yaptığımız ise biraz daha sıkı sarılmaya itmektedir. Siz de binlerce kilometre uzağa gitmenize gerek de kalmayabilir. Adeta Mardin iline ayna tutan kanal bir köprü görevi görmektedir. Bu kanalı dinleyerek Mardin hakkında bilgi edinebilir Mezopotamya bir ayna tutmuş olursunuz.

Çok dilliliği esas alan, her dili bir renge dönüştüren bir yayıncılık anlayışla dinleyicilerin karşısına çıkan kanal dillerin kardeşliğine inanmaktadır. Genç ve dinamik kadrosu ile sizlere kaliteli programlar sunmayı amaçlayan Rengin Fm, sizlerden aldığı güç ile yayın hayatına devam etmektedir. Rengin Fm, öncelikle yayın yaptığı bölgeye ve halkına öncü olmak, müzik ve güncel haberlere ulaşmalarına katkı sağlamak. Yaptıkları programlarla, kültürel ve sanatsal alanların gelişmesine katkıda bulunup toplumsal gelişime önem vermektedirler. Müzik sektörünün yanı sıra kültürel ve sanatsal çalışmalarda yer almak ve bu alanlarda uğraşan sanatçıları halk ile buluşturmak, canlı ve güncel haber akışıyla tüm herkese haber akışını sağlamak hedefleri arasındadır.

Radyolarınızda, internette ve hatta cep telefonlarınızda artık herkes rengini bizde bulacak. Dilini rengine rengini sesine dönüştürecek. Yayıncılık adına doğru bir yol izleyen Rengin FM her gün biraz daha dinleyici kitlesini çoğaltarak bünyesine birçok reklam dâhil ediyor. Rengin FM’i kendi sitesinde ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Rengin FM’in yayın anlayışı ile paralel bir hayat tarzınız varsa her gün arabanızda dinlediğiniz radyo olacaktır. Rengin FM sayesinde gününüzün ufak müzik lezzetleriyle şenlenmesini sağlayabilirsiniz. Rengin FM’in yayıncılık kültürü ve sizin dinlemek istediğiniz kalite mutlaka bir yerde kesişecektirler. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer frekansımız olan Gün Radyo’yu dinleyebilirsiniz.

Rengin Fm Frekans Bilgileri

Rengin Fm’in frekansı yoktur. Radyo kanalı internet üzerinden hizmet vermektedir.


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir