Şuan Buradasınız: Anasayfa » PopSlow » Romantik Türk
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

First Fm

First Fm

Rock On Air

Rock On Air

Armoni Fm

Armoni Fm

Radyo Türk

Radyo Türk

Engin Fm

Engin Fm

Radyo Aktif

Radyo Aktif

Radyo 2000 Fm

Radyo 2000 Fm

Çağlar Fm

Çağlar Fm

Romantik Turk

Romantik Turk

Romantik Türk

Romantik Türk slow tarzında müzikler çalan bir radyo kanalıdır.En romantik şarkılar bu radyo kanalında sizlerle buluşuyor.Romantizmin adresi Romantik Türk tüm şarkılarıyla siz sevenlerine daha iyi hizmet edebilmek için tüm hızıyla çalışmaktadır.Aklınıza hangi romantik şarkı geliyorsa bu radyo kanalında mevcuttur.Geniş arşiviyle en popüler ve unutulmaya yüz tutmuş en güzel şarkılar bu radyo kanalında ses buluyor.Romantik Türk Dinle,Romantik Türk Canlı dinle,Online Romantik Türk dinle,Romantik şarkılar Romantik Türk’te… Aşk şarkıları çalan bir başka değerli radyo kanalıda Slow Türk‘dür bu radyo kanalınıda sorunsuz bir şekilde sitemizden online olarak dinleyebilirsiniz.

Romantik Türk

Romantik Türk Hakkında Bilgiler
Romantik Türk 103,4 Frekansından, 14 Şubat 2005 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Romantik Türk adının tescil edilmesi için geçen zaman dilimi içerisinde Polat Fm adıyla yayın hayatını sürdürmüştür.Radyo Aktif İletişim Yay. A.Ş. bünyesinde bulunan Romantik Türk herhangi bir medya grubuna bağlı olmayan İzmir’de radyo istasyonu bulan güzel bir radyodur.
Türkçe Sözlü Popüler müzik yayını yapan radyomuz, Türkçenin doğru kullanımına verdiği hassasiyeti, programlarında, reklamlarında da devam ettirmektedir.
Müzikal Çeşitliliğimiz;
%60 Pop
%30 Nostalji
%10 Alternatif Rock
Popüler müzikte hit olarak adlandırılan yeni albümün en çok tercih edilen ilk parçaları haricinde kendi belirlediğimiz hitlerimiz ve 1960 lı yıllardan bu yana Türkçe Sözlü popüler müzikten harmanlanmış parçalar playlistlerimizde yer bulur.
Romantik Türk‘ te Slow müzik anlayışımızın içerisine biraz daha hareketli şarkılarda ekleyerek dinleyicimizin ağır ritimlerden sıkılmasının önüne geçmeye çalışıyoruz.
103.4 FM frekansından ya da internet üzerinden dinleyeme başladığınız zaman uzun süre sıkılmadan ve hit şarkılardan vazgeçmeden yıllara bölünmüş bir dağılımla zevkle dinleyebileceğiniz nadir parçaları bir araya getirerek sizlerin zevkine Romantik Türk farkıyla sunmaktayız.
Romantik Türk dinleyeme başladığınızda kendinizden biraz uzaklaşacaksınız aslında uzun zamandır duymadığınız ama çok sevdiğiniz şarkılarla karşılaşır ve kendinizi o şarkılara eşlik ederken bulacak eski anılarınıza hatıralarınıza dalacaksınız.Romantik şarkılar dinlemenin en doğru adresi Romantik Türk bir tık yakınınızda tek yapmanız gereken radyodinlet.net adlı radyo sitemizi ziyaret etmek

Romantik Türk

İletişim Bilgileri
Romantik Türk’e Aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Adres: 1583 / 2 Sok. No: 6 / C B-Blok Kat: 2 D: 8 Manavkuyu-İZMİR
Telefon: 0232 461 62 72 – 0232 435 85 77
Faks: 0232 461 68 25
E-Mail: info@romantikturk.com.tr

Romantik Türk

Frekans Bilgileri
Romantik Türk 103.4 Frekansından yayın hayatını sürdürmektedir.En sevdiğiniz en popüler romantik şarkılar slow şarkılar bu radyo kanalında.Yayın hayatına başaldığı ilk günden bu yana hızlı bir şekilde çitasını yükseltmesinin altında siz değerli dinleyicilerin ve Romantik Türk çalışanlarının emeği oldukça fazladır.Romantik Türk Dinleyerek farkınızı yaratın radyo dinlemenin en romantik radyo kanalı Romantik Türk


Radyo Etiketleri:,,,,,,

“Romantik Türk” için bir cevap

  1. mo's turkish barbers dedi ki:

    allah bir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir