Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Sancak Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Engin Fm

Engin Fm

Best Fm

Best Fm

T – Ses Fm

T – Ses Fm

Radyo Moda

Radyo Moda

Bolu Fm

Bolu Fm

Sancak Fm

Sancak Fm

Sancak Fm Hakkında

Sancak FM, Bursa ilimiz üzerinden yayın yapmakta olan radyo kanalı 88.3 frekasından yayın yapmaktadır. Özenle seçilmiş hit müzikler Bursa radyosu Sancak FM de dinleyebilirsiniz. Türkçe müziklerin ve bunun yanında dünya müzik listelerinin araştırılıp en yeni hit müziklerin seçilmesinin yanında dünya dans müzikleri piyasasında çıkış yapmış müzikler ile oluşturulmaktadır.

Bursa yöresinin radyosu Sancak FM sadece Türkçe pop değil yöresel hareketli türkülere de yer vermektedir. Türkiye’nin en kaliteli yerel Radyosu Sancak FM gün be gün büyümeye devam etmektedir. Sizde bu kanalı dinleyerek kendinizden bir parça bulabilir daha iyi hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Günün her saati gerek yayın frekansı ile gerek internet kanallı olarak yayınlar yapan Bursa’nın bu sevilen kanalı en güzel türkü örneklerini çalan bir radyo kanalı olarak karşımıza çıkıyor.

Arif Sağ, Aşık Mahsuni Şerif, Neşet Ertaş gibi türkülerin ustası pek çok sanatçıyı gün boyunca kulağınıza getiren Sancak Fm, kültürümüzün en güzel örneklerinden ezgilerle ayakta duran bir radyo kanalı konumunda yer alıyor. Kültürümüzün en güzel örneklerinden sayılan türküleri, en sevilen ve en çok dinlenen usta seslerden harmanlayıp yayın akışı içerisine dahil eden Bursa’ nın türkülere gönül vermiş radyosu, kültürümüzün bu en nadide örneklerinden dinleyenlere sunduğu içerikler ile en sevilen türkü radyoları arasında yer alıyor. Kanala 7/ 24 ulaşım sağlayabilir istek ve öneride bulunabilirsiniz. Genç ve tecrübeli kadrosuyla bu kanal bulunduğu kategoride en iyisi olabilmenin hesaplarını yapmaktadır.

En güzel türkü örneklerini, her gün, kesintisiz olarak dinleyicilerine sunan bu iki radyo kanalına internet ağının olduğu her yerden sitemiz üzerinden erişebilir ve türküler ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Canlı radyo dinleme olanağı sayesinde internet üzerinden de dinlenebilen Sancak Fm, bu yönüyle sadece Bursalı dinleyenlerine hitap etmekle kalmıyor, Dünya’ nın her yerinden Türkü sever her kese seslenmeyi başarıyor. En sevilen türküleri en iyi ustalardan, en son teknolojik alt yapı ile dinleyenlerine sunan bu yerel radyo kanalı, başarılı bir radyoculuk serüveni güdüyor. Aynı kategoride hizmet veren bir diğer kanalımız ise Samsun Tutku FM’dir.

Sancak Fm Frekans Bilgileri

88.3 frekansını takip ederek Bursa üzerinden Radyo Sancak Fm’i dinleyebilirsiniz.

Sancak Fm iletişim Bilgileri

Adres: Vatan Mah. 2. Vakit Sokak 2/2 Yıldırım / Bursa
Telefon: 4442416
E-Mail: istek@sancakfm.com


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir