Şuan Buradasınız: Anasayfa » PopSlow » Son Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Erguvan

Radyo Erguvan

Radyo Anadolu

Radyo Anadolu

Radyo Bebek

Radyo Bebek

Radyo Damar

Radyo Damar

Jelli Metro Fm

Jelli Metro Fm

Avrupa Fm

Avrupa Fm

Oda Fm

Oda Fm

Can Fm

Can Fm

Son Fm

Son Fm

Son Fm

Son Fm, Hollanda’dan Karışık türde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Teknolojinin imkanlarını elverdiğince kullanarak, dinleyenlerine mp3 kalitesinde yayın sunmak için Son Fm 24 saat kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Gün içerisinde değişik türlerde müzik dinlemeyi sevenler için, mükemmel bir radyo kanalıdır. Radyo kanalı yayın yaşamına adım attığı ilk günden günümüze kadar, yayın akışı çizgisini bozmadan gelmiştir. Yayın programını sadece dinleyici odaklı olup dinleyenlerinin görüş ve önerilerine önem vermektedir. Sizlerde Son Fm dinlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken radyo sitemizi ziyaret etmek.

Son Fm

Hakkında Bilgiler
Son Fm Hollanda’dan internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Tüm gurbetçilerimizin severek dinlediği bu radyo kanalı ile özlemlerimizi giderebilir, memleketimizin hasretini ve oraları tekrardan gözümüzde canlandırabiliriz. Radyo kanalı “Hollanda’nın sesi” diye yola çıkmış şimdi ise “Radyonun Son Hali” olarak bu söylemlerin hakkını verebilmek için hiçbir tarzı, hiçbir rengi, hiçbir sesi dışlamadan Hollanda’da yaşayan herkese kapılarını açmıştır.Radyo kanalında “her tarzı çalan” diye yepyeni bir tarz oluşturulmuştur. Radyo kanalı ilk günden itibaren Funda Arar ile Neşet Ertaş’ı, Neşe Karaböcek ile Murat Boz’u birlikte çalmaya devam etmektedir. Her duyguyu ‘her tarzı çalan’ bir radyo olarak hep beraber paylaştık Radyo kanalı tüm ekibi ile birlikte 24 saat kesintisiz olarak dinleyenlerine hizmet vermektedir. Kaliteli şarkılar ve gün içerisinde pozitif enerji kazanmak için Son Fm dinlemelisiniz.

Son Fm

İletişim Bilgileri
Aşağıdaki bilgileri takip ederek radyo kanalına ulaşabilirsiniz.
Linschotenstraat 32
3044 AW
Rotterdam
Telefon: +31(0)10 229 17 76
Radyo kanalının resmi web sayfası http://www.sonfm.nl

Son Fm

Frekans Bilgileri
Son Fm’in frekans adresi yoktur. Radyo kanalı sadece internet üzerinden online olarak yayın yapmaktadır. Dünya’nın heryerinden Son Fm dinleyebilir sevdiğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Karışık türde radyo dinlemeyi sevenler için değişilmez vazgeçilmez bir radyo kanalı Son Fm


Radyo Etiketleri:,,,,,

“Son Fm” için bir cevap

  1. Buket dedi ki:

    Şimdi hemen dinlemek istiyorum ve acamiyorum yardimci olurmusun lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir