Şuan Buradasınız: Anasayfa » Slow » Trt Antalya
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Diyanet Radyo

Diyanet Radyo

Radyo Moda

Radyo Moda

Karma Love

Karma Love

Radyo Hazar

Radyo Hazar

Radyo Gazi

Radyo Gazi

Power Türk Akustik

Power Türk Akustik

Biber Fm

Biber Fm

Meşk Fm

Meşk Fm

Radio City

Radio City

Trt Antalya

Trt Antalya

Trt Antalya Hakkında Bilgiler

Trt Antalya Radyosu, Trt2nin yayın yaşamına adım attığı ilk günden buyana çatısı altında faliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Radyo dinleyenlerine güncel ve popüler slow şarkılarının yanı sıra güncel ve son dakika haberlerinide iletmektedir. Radyo kendini yenileyen ve tekrara düşmeyen yayın akışı ile göz doldurmaktadır.

Antalya ilinin sıcaklığını, samimiyetini iliklerinizde hissedecek ve bu radyo kanalını dinlemekten büyük bir haz alacaksınız. Radyo herşeyden önce dinleyici odaklı yayın akışı ile birçok radyo kanalından ayrılmaktadır. Radyo ayrıca gün içerisinde dönüşümlü olarak Trt Radyo 1 ile yayın yapmaktadır. Sıkılmadan dinleyeceğiniz enfes sohbetler ve güncel şarkıları ile Trt Antalya sitemiz radyodinlet.net üzerinden online ve canlı olarak dinlenebilmektedir.

Trt Antalya Frekans Bilgileri

Radyo kanalını Antalya ili üzerinden 100.6 MHz frekansını takip ederek canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden dilediğiniz heryerden online olarak dinleyebilirsiniz.

Trt Antalya İletişim Bilgileri

Radyo kanalına ulaşmak; istek, öneri, reklam vb. isteklerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
E-posta : aktifhat@trt.net.tr
Telefon : +90 312 463 23 30
Faks : +90 312 463 23 35
Antalya’nın sevilen radyo kanalı, Trt Antalya Radyosu günün her saati ve her dakikasında kesintisiz olarak biz dinleyenlerine hizmet vermeye devam etmektedir.


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir