Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Trt Gap Radyosu
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Likya

Radyo Likya

Radyo Juke

Radyo Juke

Radyo Mola

Radyo Mola

Radyo Mehtap

Radyo Mehtap

Radyo Optik

Radyo Optik

Taksim Fm Pop

Taksim Fm Pop

Dünya Radyo

Dünya Radyo

Pati Fm

Pati Fm

Trt Gap Radyosu

Trt Gap Radyosu

Trt Gap Radyosu Hakkında Bilgiler

1964 yılında yayın yaşamına İl Radyosu olarak adım atan Diyarbakır Radyosu, 1 Ocak 1997 yılından itibaren TRT – GAP Diyarbakır Radyosu adıyla geniş bir yayın alanına kavuşmuştur. 2009 yılından buyana her gün, 09 – 11 saatleri arasında Günle Gelen, 17 – 18 saatleri arasında da Gün Biterken adlı bölgesel programlarda, yayın alanına giren illerle ilgili sosyal, kültürel gelişmeler, güncel olaylar dinleyiciye iletilmektedir. Radyo-4’te saat 14.00’te yayınlanan Stüdyo Gap Programı’nda, bölgenin ilgi çekici yönleri, yöreye özgü müzik eşliğinde yurdun her yerine ve uydu üzerinden de tüm Asya ve Avrupa’ya yansıtılmaktadır.

Trt Gap Radyosu Diyarbakır bölgesinde geniş bir dinleyiciye ulaşarak, hergeçen gün başarılarına başarı katmaktadır. Doğuanadolu bölgesinin en çok dinlenilen radyo kanalları arasında yer almaktadır. Radyo program akışını dinleyici odaklı hazırlayıp dinleyenlerinin hizmetine sunmaktadır. Radyo kanalını dinlemek ve dinlettirmek için radyo sitemiz http://radyodinlet.net/ ziyaret etmeniz yeterlidir.

Trt Gap Radyosu Frekans Bilgileri

107.3 Diyarbakır, 101.9 Gaziantep illeri üzerinden radyo kanalını dinleyebilirsiniz. Bu il dışında olan radyo dinleyicileri ise, internet ile online olarak radyo kanalını dinleyebilirler.

Trt Gap Radyosu İletişim Bilgileri

E-posta : aktifhat@trt.net.tr
Telefon : +90 312 463 23 30
Faks : +90 312 463 23 35
Gaziantep ve Diyarbakırlıların büyük ilgi ile takip edip dinlediği radyo kanalı Trt Gap Radyosu tüm hızıyla biz dinleyenlerine hizmet vermektedir.


Radyo Etiketleri:,,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir