Şuan Buradasınız: Anasayfa » Dini » Umre FM
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Erisya

Radyo Erisya

Radyo Fresh Fm

Radyo Fresh Fm

Slow Kradeniz Fm

Slow Kradeniz Fm

Taksim Fm Rap

Taksim Fm Rap

Radyo Müzik

Radyo Müzik

Radyo Akdeniz Hatay

Radyo Akdeniz Hatay

Trt Radyo 3

Trt Radyo 3

Radyo Nazlı Ahmet

Radyo Nazlı Ahmet

Öncü Radyo

Öncü Radyo

umre fm

umre fm

Umre FM Hakkında

Umre fm, genel anlamda İslam dinine uygun eserler ve İslam dini ile ilgili bilgiler paylaşan ve yayınlarını da bu doğrultuda genişleten bir kanaldır. Umre fm ile birlikte diğer dini kanalları da dinlemek isterseniz sitemizin dini radyolar linkini de ziyaret edebilirsiniz. Umre Fm ile birlikte sizler de manevi anlamda kendinizi geliştirebilir ve daha huzurlu bir güne adım atabilirsiniz. Radyo kanallarının genel olarak konsepti bu şekilde ve muhafazakar kesimi elde tutarak en azından popüler olmaya çalışıyorlar.

Dini radyolar kategorisinde hizmet veren bu değerli kanal birçok dinleyici ile iletişim halinde olup, kemikleşmiş bid hit kitlesine sahiptir. Sizlerde bu kanalı dinleyerek huzurunuza huzur katabilir kendinize ufak bir iyilik yapabilirsiniz. Teknolojik alt yapısı ve değişime açık kadrosuyla da diğer radyo kanallarına rnek olacak nitelikte olan Umre Fm düzenlemiş olduğu kampanyalar ile de siz değerli dinleyicilere hediyeler dağıtmaktadır.

Dini bilgilerin su olup aktığı bu kanalı eğer daha önce dinlemeseydiniz üzülmeyin. Çünkü her geçen bir yılın genişçe anlatıldığı haftanın bir günü seçilmekte eskiler yad edilmektedir. Online radyo dinlemek, eskiden mucize olarak adlandırılırken şimdilerde bunun normal bir durum olduğu söyleniyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran radyo sahipleri, artık daha kusursuz bir şekilde yayınlarını hazırlamak ve insanlar ile buluşturmak adına online dünyayı tercih ediyor ve kendilerine özel platform üzerinden radyo yayın hizmeti sunuyorlar.

Genellikle hedef kitle olarak kültür seviyesi yüksek, çevreye ve insana karşı duyarlı, hukukun ve adaletin üstün olduğuna inanan ve eğitimli kişilerce dinlenen bir frekanstır. Bu frekansın kendine belirlediği vizyon içerisinde hedef kitlesini en doğru şekilde bilgilendirmek, doğruya yönelimlerini sağlamak, yine adalet, dürüstlük, kardeşlik gibi bilinen temel ilkelerin bu yolla korunmasını ve belki de yayılmasını sağlamak bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra kanal yukarıda belirtilen güzel hasletlerin insanların manevi yönü ile de ilgili olduğunu düşünerek bu konuyla alakalı, insanların maneviyatına katkıda bulunmak amaçlı Büyük alim ve mutasavvıflardan Ali ihsan Korkut ve Prof. DR. Mahmut Esad Coşan Hocaefendilerin sohbetlerine geniş yer ver veriyor. Aynı türde yayın yapan Bayram Fm‘ide buradan canlı dinleyebilirsiniz.

Umre FM Frekans Bilgileri

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

Umre FM iletişim Bilgileri

Email: bilgi@umrefm.com
Telefon: 0212 534 70 00
Cep Telefon: 0546 871 90 00


Radyo Etiketleri:,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir