Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Ürküp Fm
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Cosmos

Radyo Cosmos

Cesur Fm

Cesur Fm

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek

Lalegül Fm

Lalegül Fm

Ntv Radyo

Ntv Radyo

Radyo Yansıma

Radyo Yansıma

Radyo Akdeniz Hatay

Radyo Akdeniz Hatay

Kırık Plaklar

Kırık Plaklar

Radyo Özden

Radyo Özden

Ürküp Fm

Ürküp Fm

Ürgüp Fm

Hakkında Bilgiler
Ürgüp Fm, Nevşehir’den yöresel halk müziği şarkıları çalan bir radyo kanalıdır. Ürküp Fm 1992 yılında Kral Fm’in logosu ile yayın yaşamına adım atmıştır. 2007 tarihinde ise paslanmaz ajans sahibi Ayşe Paslanmaz’a radyo kanalı devredilmiştir. O yıldan itibaren radyo kanalı disiplinli bir şekilde, yayın akışı çizelgesinden ve disiplininden ödün vermeden günümüze kadar gelmiştir. Tüm Kapadokya‘lıların büyük ilgi ve alakayla takip ettiği radyo kanalı 96.5 frekansı üzerinden yayın yapmaktadır. Anadolu Bölgesinin havasını, taşını toprağını, köylerini kısaca herşeyini tam anlamıyla ifade eden ve dinledikçe insanda büyük bir keyif bırakan Ürküp Fm dinleyenlerine sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Tüm radyo dinleyicilerinin, aradığı özellikleri bünyesinde barındıran bu radyo kanalı, dinleyici odaklı şarkıları ve hizmetleri ile göz doldurmaktadır. Nevşehir‘lilerin haftanın hergünü her saati dinlediği bu radyo kanalı sadece Nevşehir Ürgüp ile sınırlı kalmayıp, adını tüm Türkiye’ye duyurmuş başarılı bir radyo kanalıdır. Radyo kanalını bünyemizde takip etmek ve yöresel şarkıların o muhteşem keyfini tadmak istiyorsanız tek yapmanız gereken radyo sitemizi ziyaret etmek.

Ürgüp Fm

İletişim Bilgileri
Radyo kanalına ait iletişim bilgileri, aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Radyo kanalına ulaşamak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanmanız yeterlidir.
info@urgupfm.com.tr
Ürgüp FM
Altıkapılı Mah. Şehit Turan cad.
Ürgüp İş merkezi No:5 Kat:2 Daire:13
Ürgüp/ Nevşehir
Tel:0.384 341 82 82
Faks: 0.384 341 62 00
Gsm: 0 532 771 31 64

Ürgüp Fm

Frekans Bilgileri
Ürgüp Fm, 96.5 frekansı üzerinden Nevşehir Ürgüp sınırları içerisinden yayın yapmaktadır. 96.5 frekansı üzerinden verim alamayan, Nevşehir ilinden uzakta olan dinleyiciler ise Ürgüp Fm dinlemek için internetten radyo sitemizi ziyaret edebilirler. Ürgüp Fm, internet üzerinden Dünya’nın heryerinden dinlenebilir


Radyo Etiketleri:,,,,,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir