Şuan Buradasınız: Anasayfa » Yöresel & Halk Müziği » Yeşil Karadeniz
Flash player Yükle Radyoyu Sitene Ekle!

En Popüler Radyolar

Sponsor Reklam

Bu Radyoları Dinlediniz Mi?

Radyo Ehlibeyt

Radyo Ehlibeyt

Armoni Fm

Armoni Fm

Radyo Koç | Radyo Koç

Radyo Koç | Radyo Koç

Ereğli Fm

Ereğli Fm

Billur Fm

Billur Fm

Keşan Fm

Keşan Fm

İstanbul Fm | İstanbul Fm

İstanbul Fm | İstanbul Fm

Masal Fm

Masal Fm

Yesil Karadeniz

Yesil Karadeniz

Yeşil Karadeniz

Hakkında Bilgiler
Yeşil Karadeniz, yöresel karadeniz müzikleri ve slow şarkılar çalan bir radyo kanalıdır. Radyo 2004 yılında yayın yaşamına merhaba demiştir. Yeşil Karadeniz Radyo, 2004 yılından itibaren istikrarlı bir şekilde günümüze kadar gelmiştir. Radyo yayın yaşamını Ankara ili üzerinden online olarak gerçekleştirmektedir. Radyo kanalının karasal yayını bulunmamakta yayın yaşamını sadece internet üzerinden online olarak sürdürmektedir. Karadeniz şarkılarına gönül vermiş, ve yöresel karadeniz şarkılarını dinlemeden gününü geçiremeyen tüm radyo dinleyicileri Yeşil Karadeniz’de buluşmaktadır. Birbirinden hareketli ve slow şarkılar radyo kanalının yayın formatı ile bizlerin dinletisine sunulmaktadır. Radyo Yeşil Karadeniz bir radyo olmanın dışında dinleyenlerine yaptığı yayınlar ile bilgilendirmekte ve topluma millete faydalı bilgiler sunmaktadır. Sizlerde bu başarılı radyo kanalını, Karadeniz‘in gözde radyosunu sitemiz radyodinlet.net üzerinden online olarak dinleyebilirsiniz. Aynı türde yayın yapan bir başka radyo kanalı ise Karadeniz Fm‘dir. Bu radyo kanalıda sitemiz üzerinden canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Yeşil Karadeniz

İletişim Bilgileri
Yeşil Karadeniz‘e ulaşmak isteyen radyo dinleyicilerimiz aşağıdaki iletişim bilgileri doğrultusunda radyo kanalına ulaşabilir görüş ve isteklerini iletebilirler.
Radyo resmi internet sayfası: http://www.yesilkaradenizradyo.com/
Merkez: Sokullu mehmetpaşa Mahll. Bükülmez Sokak No 14 / Dikmen – ANKARA
Telefon: 0312 478 25 84 ( 22:00-02:00 saatleri arası )
Cep: 0505 212 05 33
Email: imtozcan@hotmail.com

Yeşil Karadeniz

Frekans Bilgileri
Yeşil Karadeniz‘in frekans adresi bulunmamaktadır. Radyo, yayın yaşamını internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Gerekli internet bağlantısı edindiğiniz takdirde radyo kanalını bulunduğunuz her alan üzerinden çeşitli araçlardan online olarak dinleyebilirsiniz. Yeşil Karadeniz, tüm yöresel şarkıları ve slow şarkıları ile biz dinleyenlerine keyifli dakikalar sunmaya devam etmektedir


Radyo Etiketleri:,,,,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir